Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vissza akarok menni ált...

Vissza akarok menni ált suliba! Vélemény?

Figyelt kérdés

most vagyok 2. os szakközepes de nem szeretek oda járni nem az osztály miatt mert igazábol semmi gond nincs velük de mégis reggel mikor felkelek szomorú és dühös is vagyok. belegondlok mennyire szerettem általánosba járni milyen jo volt ott... Most is így vasárnap hogy holnap iskola görcsbe van a hasam pedig nem is tanulok rosszul nem tudom miért van ez..

16 F


2011. jan. 2. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Valami nincs rendben!

El kell fogadnod, hogy múlik az idő, felnősz és mindig más és más, újabb feladatok várnak rád.Most pl. a szakközépiskola elvégzése a feladatod.El kell fogadni, hogy az általános iskolai éveknek vége!

Lehet osztálytalálkozót szervezni, vagy csak szimplán összeszedni a társaságot és beülni valahova.Beszélgetni, hülyéskedni, felidézni a régi emlékeket.

Jó, ha az ember örömmel tekint vissza a múltba, de most tenned kell azért, hogy 5-10 év múlva szintén örömmel tekints vissza a múltadra, a középiskolai évekre.

15L

2011. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem ez nem lehetséges. Ha meg nem tanulsz rosszul akkor pedig magasabb fizetésű állás találsz. Néha nézz bele a jövőbe !
2011. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca. ***** válasza:

hajaj én oviba bennék vissza szivesen =)

ezen felül ez így tényleg nicns rendjén. mondanám hogy menj át másik suliba, hátha segít, de ah nincs baj velük...azért megpróbálni meg lehet, hátha ott több barátra tennél szert. de előbb próbálj itt összebarátkozni a többiekkel.

2011. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Átérzem haver. Én is visszamennék. Beraktak egy full köcsög 30 akárhányfős fiú osztályba. 6 éve nem volt lány osztálytársam, de nem baj, már csak 5 hónapot kell kibírni :D 19f
2011. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Átérzem a dolgot...

Nyolcadikban imádtam a sulit, alig vártam, hogy menjek, nem akartam hazamenni, most meg ha rágondolok, hogy holnap suli, görcsben a gyomrom...

35 fős osztály 3 fiúval, a sok lány között meg megbolondulok...

16/l

2011. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én megmondom egyszerűen hülye vagy:)):))keerss meg egy orvost:))
2011. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Énis visszamennék mondjuk 7edikbe. De csak azért h lássam a haverokat meg h tovább tanulhassak mert most h nemsoká végzek és dolgozni kell nagyon nem akarok :D
2011. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Áltsuli? Ugyan. Menjünk inkább az oviba! ><
2011. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nekem megfelel a középsuli. Az osztály sokkal kitartóbb, igaz, csak 2 lány van az osztályunkban. Általános sulinkban sok cigó meg beképzelt nyomott ember van. Ja és a tanulást meg könnyen meglehet oldani, félévkor 4,54 lettem.
2011. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik az általános, de főleg a 8. félvé, az a sok hülyéskedés, marháskodás mikor órákon lazutltunk meg minden + szünetek nagyrésze nem tanulásra ment hanem szintén hülyéskedésre. Hiányzik de túlléptem rajta, tlaálkozgatok régi haverokkal minden héten és ugyanúgy hülyülünk mint régen, ez ki tud elégíteni. Viszont én 9.-es vagyok most és el fogadtam, ez van...
2011. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!