Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha azt álmodtam,...

Az normális ha azt álmodtam, hogy meghalok?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam pár nappal ezelőtt, hogy meghalok és egy sötét alagút után egy vörösárga színű helyre érkezem és valami hihetetlen megkönyebbülést és boldogságot éreztem, szóval ez nagyon megmaradt bennem, vagyis ez normális ha ezt álmodtam?
2011. jan. 5. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
ezt a kérdést ezotériába kellene írni amugy az egyik amcsi író azt álmodta hogy felravatalozva fekszik két héttel később MEGHALT de ha ilyenjól érezted magad akkor ne bánd majd megyek a temetésedre
2011. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
(Az előző válaszadó)Lécci pontozz fel ez igaz történet
2011. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
énis ilyet álmodtam:D
2011. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Eddig amiket álmodtam szinte mind valóra vált. Hétfőn pont az történt meg velem amit 10 éves koromban álmodtam. Valamiért ezekre emlékszem, és meg is történnek. 15/L
2011. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Egyszer azt álmodtam,hogy zombik esznek meg :S

De az ember életében szerintem legalább egyszer álmodik ilyeneket,ne parázz.Vagy nézd meg vmilyen álmokat megmagyarázó könyvben.

2011. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy Kern Andrással piálok egy kocsmában. Szerinted valóra vált ?
2011. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az ember gyakran álmodja azt, hogy meghalt, aztán mégsem, mivel elvben olyan dolog történt vele, amitől meg szokás halni, mégis megy tovább és csinál ez-azt. Te is csak ezt álmodtad, történt veled valami, amire rámondtad, hogy halál, viszont utána mégis végigmentél egy alagúton és megérkeztél egy vörösessárga helyre. Most mondhatnád, hogy de, az halál volt, amit álmodtál, viszont erre kínálja magát a válasz, hogy honnan veszed, talán haltál már meg ebben az életedben? Pusztán a halállal azonosítottál valamit álmodban, ennyi történt, és igen, ez teljesen normális. Többször "haltam" már meg ilyen módon álmomban, ahogy mindenki más is, ennek semmiféle kihatása sincs az életedre.
2011. jan. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Azt nem álmodhattad, h meghaltál :). Azt igen, hogy halálközeli élményed volt, de konkrétan azt, hogy kész, vége, azt nem.

Az agy egyszerűen nem képes feldolgozni azt, hogy te itt és most meghaltál- szóval lehet, hogy eljutsz odáig, hogy majdnem, és úgy is veszed, h álmodban megtörtént, mert meg kellett volna, de igazából nem történt meg. :)

2011. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A legutóbbi válasz egy kiváló, az enyémnél jóval érthetőbb megfogalmazása annak, amire utalni igyekeztem. Senki sem hal meg álmában, valóban képtelen azt az ember felfogni. Ha valaki álmában meghalna, az nem is ébredne már fel, viszont ilyen egyszerűen nincs.
2011. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyébként az első válasz könnyen lehet, hogy igaz történet, ám szerintem ennek ellenére jelentéktelen. Lassan hétmilliárd ember él a Földön, és állandóan alszik, álmodik valaki. Valószínűleg az amerikai úriemberrel egy időben több százezren álmodták azt, hogy meghalnak, és több százan abban a formában, hogy felravatalozzák őket. Ebből meghalt egy, és világszenzáció, hogy megálmodta a halálát. Holott szó sincs róla. Mielőtt az a vád érne, hogy földhöz ragadt szkeptikus vagyok, hadd szegezzem le, hogy a prekogníció lehetséges voltában teljesen biztos vagyok, viszont a fenti eset önmagában még semmit sem jelent.
2011. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!