Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt álmodtam hogy terhes...

Azt álmodtam hogy terhes vagyok és nagyon nagyon örültem neki olyan boldogság töltött el hogy nem tudod elmondani aztán felébredtem és kerestem a hasamon a jeleket de nem volt semmi és nagyon csalódott voltam hogy csak álom volt?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha igazából terhes lennék ugyanilyen boldogságérzetem lenne vagy az álom felerősíthette valamennyire?
2011. aug. 21. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért az álom meg az ébrenlét között komoly különbségek vannak...
2011. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felerősíti szerintem. Hogy ugyanilyen terhességes példát mondjak, egyszer mikor terhes voltam álmomban, teljesen kétségbeestem meg mérges voltam meg minden, annyira hogy fogtam és bevettem egy doboz gyógyszert, hogy az majd megöli a magzatot, aztán kihívtam magamra a mentőket, hogy engem azért megmentenek... Na most életben ez kb úgy nézne ki, hogy jaj hoppá terhes vagyok, na, kérek egy időpontot abortuszra és csókolom. Egy darab érzelem nem társulna a dologhoz. Az álom az egy érdekes közeg, legalábbis én úgy vettem észre, csomó érzést átélek ott amit a való életben soha. (Nem is bánom amúgy, nekem pont jó ez így.)
2011. aug. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!