Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit csináljak már...

Nem tudom mit csináljak már tényleg! Pszihológus?

Figyelt kérdés

PL ma is mamánál voltunk vidéken es ott ugye nem tudok sok mindent csinálni és szinte egész nap szomorú voltam és néha néha még el is pityeredtem most nem arro lvan szó nagyon szeretek ott lenni (főleg régen) de most gondolkodtam és eszembe jutottak az ált iskolás évek hogy mennyire jo volt nem tudom leírni egyszerűen minden olyan könnyed volt és nemcsak a tanulás a barátok meg minden olyan jo volt


most középsuliba járok vannak barátaim szinte mindenki de mégse ugyanaz vannak jo pillanatok de gyakran haza fele vagy a suliba vagy itthon beugranak képek pillanatok ... és olyankor mindig azt érzem hogy sose leszek már olyan boldog mint akkor


tudom hogy túl kell lépni és nem sokat foglalkozni vele de nem tudok mit tenni nagyon sok régi szép emlék :(


16/F


2011. jan. 9. 20:11
 1/2 böiler ***** válasza:

Figyelj. :) Én lassan 3 éve hagytam ott az általános sulit. Az osztályban kialakult egy kis mag, aminek a részese voltam én is. 5 főből állt. És a mai napig összejárunk minden hétvégén, elmegyünk együtt koncertezni, egymásnak sírjuk el a bánatunkat.

Ti nem tudtok találkozni? Nem törvényszerű az, hogy az általános iskolai barátokkal megszakadjon a kapcsolat. :)

2011. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vedd felük újra a kapcsolatot, ahogy előttem írták.

Egyébként érdekes, mert pont én is így vagyok ezzel. Általános iskolába boldog voltam, ahogy bekerültem középiskolába már az 1. évtől kezdve évre évre szomorúbb lettem, és mindig eszembe jutottak a régi emlékek. Nehéz, de elkell fogadni, hogy ami elmúlt az már a múlté.

Én sem érzem magam boldognak, általános suliba minden olyan jó volt.

2011. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!