Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lépjek túl ezen? Csak...

Hogyan lépjek túl ezen? Csak a pszihológus tud segíteni?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 3 hónapja meghalt autóbalesetben. 6 éves korunk óta legjobb barátok voltunk. A halála után hetekig nem éreztem hogy hiányzik. Nem fogtam fel hogy meghalt, nincs többé. Most 3 hónap eltelt és üresnek érzem magam. Nem járok bulizni mert mindig együtt mentünk és nélküle már nem az igazi. Minden péntek este 3-4 óráig fent vagyok mert minden pénteken pizsibulit tartottunk. Nem tudom kivel megosztani a titkaimat, érzéseimet amitől már lassan percenkét sírnék, nevetnék. Minden olyan üres és semmi kedvem élni. Egyedül érzem magam. A többi barátom nem olyan mint amilyen ő volt. Nem tudom pótolni és nem is akarom. Már tényleg kezdek egy kicsit bedilizni a nagy semmittevésben. Nem tudok túljutni azon hogy nincs. De igazán nem is akarom elengedni. Nem akarok ismerkedni mert tudom hogy senki nem léphet a helyébe. Nem akarom odaadni senkinek azt a helyet a szívemben. Pedig már hónapok óta üres. Nem tudom mit kéne tennem.

20/L


2010. aug. 27. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Kevés ehhez 3 hónap, nagyon kevés... Közhely, de az idő sokmindent megold!


Részvétem :(

2010. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked társaság kellene, hogy ne legyen időd emészteni magad. Persze nem feltétlenül emberi társaság. Mit szólsz ahhoz az ötelethez, hogy magadhoz vegyél egy kutyust? Mondjuk egy kis szőrgombóc típusu kutyust, tudnád fésülgetni, sétáltatni, nem lennél egyedül, még péntekenként sem. :)
2010. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az idő minden sebet begyógyít. Vagyis csak enyhít a fájdalman.

fogadd őszinte részvétem :(

2010. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel 20 vagy gondolom, még suliba jársz, de talán, mivel pénteken tartottatok kis barátnői csevejt (pasi vagyok szóval nem értek ehez:P ) javaslom, menny el péntekenként a barátnőd sírjához és beszélgess vele, mesélj neki a hétről ott sírj nyugodtan, hidd el az nem olyan sírás lesz ami szomorúvá tesz majd hanem boldoggá. :) Szóval ne is add át neki a helyet a szívedben mert sose megy el, az ő helye már bele van írva a szívbe. Látogasd meg, szerintem neki ő is örülne neki, ha kijársz néha-néha hozzá és mesélsz neki, és neked is sokall jobb lesz.


Remélem segítettem :) 20/F

2010. aug. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!