Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találjam meg azt ami...

Hogyan találjam meg azt ami érdekel?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok középsuliban, eddig infot tanultam. 8.-ban nem nagyon foglalkoztam a szakmaválasztással, mondván info az jó lesz, viszont rájöttem hogy nem vagyok kocka alkat, eléggé hidegen hagynak a bonyolultabb részek, egyszerűen nem érdekel. Az ilyen nyakkendős dolgok pedig nem nagyon passzolnak hozzám, szóval nem tudom milyen szakon próbáljak továbbtanulni fősulin/egyetemen.
2011. jan. 11. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, azt is teheted, hogy egy évet halasztasz, nyelvet tanulsz addig, utazol, dolgozol, akármi. Sehol nincs kőbe vésve, hogy 18 évesen kötelező egyetemre menni. Ha legalább körülbelüli ötleted van, akkor beadhatod oda, ah felvettek is tudsz rögtön halasztani és mást csinálni, amíg átgondolod.

Infón általában elég bonyolult dolgok is előfordulnak, főleg matematika. Kell hozzá egy szemléletmód, nincs kétség.

2011. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!