Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legnagyobb félelmed...

Mi a legnagyobb félelmed magaddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 11:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hogy nem tudok levizsgázni egy tárgyból ebben a vizsgaidőszakban és e miatt nem kezdhetem el februárban a szakmai gyakorlatom, ami miatt nem államvizsgázhatok májusban.. ááááááá rémálmaim vannak már :S
2011. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Hogy nem lesz meg a minimum 440 pontom...
2011. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

A legnagyobb félelme(i)m magammal kapcsolatban:

- nem viszem semmire az életben

- egyedül maradok, nem kellek senkinek

2011. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
hogy nem tudok lediplomázni, vagy ha mégis akkor nem fognak felvenni sehova, nem lesz normális munkahelyem, valamint hogy a depressziommal, negatív hozzáállásommal elvesztem a párom...
2011. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hogy olyan leszek, mint az apám. Igazság szerint már most olyan vagyok, egyszerűen látom magamon. A mozdulataim, ahogy beszélek, a gondolkodásom, a közösséghez fűződő viszonyom, ezek mind olyan dolgok, amiben rá hasonlítok.
2011. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Kint ragadok külföldön és nem lesz lehetőségem haza menni.

A döntést pedig nem a saját érdekeim alapján hozom meg.

2011. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Kint ragadok kulfoldon, nem lesznek gyerekeim es hogy nem erem el az egyebkent abszolut megvalosithato celomat.
2011. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:

Hogy boldogan, problémamentesen fogok élni, és soha semmi nem idegesít fel, a munkám lesz a hobbim, amivel nagyon sokat keresek, lesz egy gyönyörű feleségem, házam ,kocsim, és egészségesen élünk a gyerekeinkkel.

És akkor rájövök hogy ez mind meg is történhet, és akkor félelmeim lesznek, hogy ez mind megvalósul.........

2011. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 szamóca. ***** válasza:
hogy soha nem jön meg az eszem és világéletemben egyedülmaradok.
2011. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 haggyámán ***** válasza:

Legjobban attól félek, hogy nem leszek milliárdos.


Sajnos én nem tudom negatívan tekinteni a jövőbe. Tudom, hogy az egész rajtam áll, úgyhogy bármikor tudok rajta változtatni. :)

2011. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!