Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb baromság,...

Mi volt a legnagyobb baromság, amit eddig hallottál szépségápolással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gyűjtsük össze ezeket, és röhögjünk egy jót.
2011. febr. 21. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom igazak-e, hogy a fülzsír, a vizelet és a sperma jót tesz az arcbőrnek, de ha valakinek van benne tapasztalata, az írja meg :D :D
2011. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezeket mondtam volna. Az utóbbi kettőt. Fülzsír? :S Jesszus... XD
2011. febr. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A spermás baromságok ki ne hagyjátok! :p

csillogó haj, pattanástalan arcbőr, mellnövekedés (bár ez nem egészen ide tartozik), fehérebb fog...

2011. febr. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
84%

A sperma gyógyító/öregedésgátló hatásában azért tudni kell, hogy ez főleg nekünk férfiak malmára hajtja a vizet. Ledöbbennétek mennyi naív és minden elképesztő marhaságra fogékony ember van.


Persze értelemszerűen baromság és egy minimális józan ésszel bárki belátja ezt. Ettől függetlenül poén szintjén persze, igazi Élet Elixír, tehát minden hölgy/leányzó fokozott bizalommal jöhet és fogyaszthatja! :D


(Csak viccelek lányok, vitamint máshonnan is lehet szerezni, még ha nem is olyan izgalmas is úgy.)

2011. febr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Már többször olvastam itt olyan kérdést, hogy a víztől jobban nő-e haj. Számomra ez az eszméletlen hülyeség kategória...
2011. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Állj be zuhanyozni kifestett szemmel és "csodás" füstös hatású sminked lesz... Ehhheeeeee... :D
2011. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem az eddigi kedvenc az, hogy a szemsmink rontja a látást.
2011. febr. 23. 00:22
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

kérdező:

ez nem feltétlen kamu


már volt olyan sminkem amitől feldagadt a szemhéjam és égett a szemem

ha érzékeny vagy rá és a szemedbe megy valahogy, az okozhat bajokat

2011. febr. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom, de abban a beszélgetésben ez a arra vonatkozott, hogy aki festi a szemét, az szemüveges lesz, mert a smink rontja a látást.

Nem arról volt, szó, hogy ha allergiás valaki egy összetevőre, mert az természetesen sokkal komolyabb dolog, és igaz is.

2011. febr. 24. 23:56
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Első kettőnek üzenem. A fülzsír nagyon jó a pattanásokra és herpeszekre. Spermából már arckrémet is csinálnak, sőt már Magyarországon is van olyan kozmetikus aki használja. A vizelet nagyon jót tesz a bőrnek szemölcsöket szoktak kezelni vele.
2011. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!