Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha hangosan kimondanám az...

Ha hangosan kimondanám az órán a tanárnak, "Tanár úr, én megbocsájtok", rossz vége lenne?

Figyelt kérdés
csak azért mert nem tud tanítani!
2011. jan. 12. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a baj vele konkrétan?
2011. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Neked hogy esne, ha valaki, akit nem bírsz, óra közben felállna és azt mondaná neked?:

Ide figyelj, igaz, hogy útállak, mint a sz..t, de én megbocsátok neked.

Ha nem értesz valamit, kérdezd meg.

Ha nincs fegyelem, szólj te rá a hülyékre már bocs, hátha észhez kapnak.

2011. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha menni akarsz pótvizsgázni, akkor nyugodtan.. xD
2011. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy elég buta lépés lenne. Biztos lehetsz benne, hogy nem fog a szívébe zárni.


Egyébként mi alapján jelented ki ilyen kategorikusan, hogy nem tud tanítani?

2011. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megszívnád, az tuti.
2011. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az élet nem mindig igazságos és ami velünk történik az sem

Illetve hát igazságosnak lehet igazságos,de nekünk nem mindig jó adott pillanatban ahogyan a dolgok történnek.

Viszont hallgass olyanokra akik már tapasztaltabbak: nem szabad mindent kimondani. Ezt megfogod te is tapasztalni akár másokon,akár a saját bőrödön,ha nem hallgatsz ránk. Vannak dolgok amik nyilvánvalóak s rosszak,de te többet érsz,hogyha nem mondod ki őket.Biztos lehetsz benne hogyha olyan rossz akkor mások is észreveszik és talán ő maga is tudja,hogy nem a legjobb tanár.

Tudod,hogy van a mondás:" ha hallgattál volna bölcs maradtál volna"- sok esetben igaz

2011. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dfgjzdjkm válasza:

én mondtam már a tanítani nem tudó tanáromnak, hogy mindenhez ért csak ahhoz nem amit csinál..

erre rám nézett azután elfordult és folytatódott az óra:D:D

2011. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ,igazából csak hirtelen felindulásból már megfordult a fejemben... de tudom nyilván hogy nem szabad ennyire "őszintének" lennem


az a baj vele hogy túl nagy az egója és a jó génekkel megáldottakkal nagyon el van a többi meg a "többet kell tanulnia típus" . matektanár.

2011. jan. 12. 18:15
 9/9 A kérdező kommentje:
nem magyaráz hanem darál
2011. jan. 12. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!