Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van rossz érzésem ha...

Miért van rossz érzésem ha vége van valaminek?

Figyelt kérdés
Sokszor van ilyen hülye érzésem ha vége egy sorozatnak amit már régóta nézek vagy épp néha egy film végénél...Olyan furcsa...talán mert sajnálom hogy vége van de nagyon rossz érzés...Ez mi?
2009. márc. 23. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ilyen érzésed, mert tetszik maga a sorozat vagy film. Gonolom olyan filmeket amelyek nem tetszenek nem is nézel végig és nem bánkódsz. Ez amúgy semmi különös, csupán annyit jelent, hogy azonosulni tudsz a szereplőkkel, helyzetekkel és bele tudod magad képzelni a helyzetbe. Nincs ebben semmi rossz.
2009. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én kifejezetten szeretem ezt az érzést.. olyan megható :) nálam általában akkor jelentkezik, ha nagyon hosszú ideig tartott végignézni egy sorozatot, vagy kiolvasni egy könyvet, mert így már a részemmé vált, de aztán vége lett
2009. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is szoktam ilyet érezni, szerintem ez teljesen normális érzés. Ha valamit megszokunk, ragaszkodunk hozzá ha vége...legyen az egy barátság, szerelem, könyv vagy film.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!