Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy legyenek...

Mit csináljak, hogy legyenek barátaim?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,elég csendes visszafogott típus.Pedig általában sokat beszélek,bármiről tudok de sajnos csak a családommal meg minden 18 éven felüliekkel.Talán túl felnőttes a gondolkodásom,nem tudom.Másokkal is tudnék de nem tudom hogy hogyan közelítsek.Élőben jobban tudok beszélgetni mint mondjuk msn-en ugyhogy interneten nem is próbálkozok, a barátkozásra.Meg én nem vagyok olyan hogy kétszer beszélek valakivel és akkor már \'bestek\'vagyunk.Nekem ez nem jön be.Arra gondoltam hogy esetleg eljárnék valami fitnessre vagy táncra mert szeretném is csinálni.De attól félek hogy nem fogadnak be!Szeretnék segitséget kérni abban, hogy hogyan alkalmazkodjak,ismerkedjek?Köszönöm előre is a válaszokat.
2009. jan. 31. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen megismernélek..16vok(csaj), hol laksz?
2009. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szegeden
2009. jan. 31. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én is 14 éves lány vagyok én elég visszafogott vagyok néha bár mostnra már ugyahogy kinőttemsokkal többet beszélek mint régen :)

egyébként én is szívesen megismernélek, én ugyan pesten lakom de ha gondolod írhatsz privit aztán MSN-ezhetünk vagy vmi de ha tényleg nagyon nem szeretnél neten ismerkedni akkor nem erőszak. :)

2009. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Noh én vok az első, hát én is csak neten tok vleed beszéln, ha írsz privit, és akkor msn.. Tom h írtad h neten nem akarsz..

Am én Debreceni vok

2009. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!