Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit tegyek hogy...

Szerintetek mit tegyek hogy legyenek barátaim?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim és nem tudom hogyan tudnék barátokat szerezni. A korombeli lányok egész másmilyenek. Én félénk, visszahúzodó vagyok és nem járok se bulizni se szórakozni nem dohányzom és nem is iszom alkoholt sem. Úgy érzem bántani akarna mindenki ezért nem közeledek úgy senkihez sem mostmár.Nem tudnak elfogadni úgy amilyen vagyok..
2011. szept. 2. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? (mert nem mindegy)
2011. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne bánd !! gondolj bele van olyan aki azt hiszi vannak barátai közben még sincs !csak nem tudja !


"Van aki azt hiszi márványba vési.

Nem tudja, nem látja a víz úgyis elmoss"

" Van aki azt hiszi, hogy megtalálta.

Nem tudja, nem látja, magát is becsapja"


F/24

2011. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen barátot szeretnék. :P
2011. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is ilyen barátnőt szeretnék. Bár én nem vagyok félénk sem visszahúzódó és bulizni szeretnék, de nem tudok, mert mindenkinek a piáról, cigiről szól.:(


20L

2011. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és tényleg mintha nem is ez lenne az én világom,szeretnék barátokat de hogyan ebben a fura világban?
2011. szept. 2. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan vagy számomra mint a kisherceg, de úgylátom már szereztél is itt párat:)
2011. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
van kedved barátkozni? én vagyok a 20L:)
2011. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
merre laksz? 18f
2011. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!