Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálja? Mindig ugyanaz...

Mit csinálja? Mindig ugyanaz a forgatókönyv.

Figyelt kérdés

Minden egyes napom és hetem - hónapom - ugyan olyan...(az is közbe játszik, hogy nincs A+B hét a suliban, csak egy hét van és mindig ugyan olyan)

Minden napom ugyan olyan, barátnőmmel se vagyunk jóban, mert neki barátja lett és most durván hanyagol...szóval vele se tudok mondjuk néha lógni.

Bérházban lakunk, és ott se lehet semmit se csinálni.

Osztálytársakkal se tudok sehova se menni, mert sulit váltottam az utolsó évben és ők más városból jönnek be. Most beiratkoztam hangszerre, de azt is unom. Mit csináljak? Eleve amikor felkelek, olyan rossz érzésem van, meg mérges vagyok, hogy még egy unalmas nap!! Segítsetek!!

14/L


2011. jan. 13. 18:14
 1/5 A kérdező kommentje:
*Mit csináljak?
2011. jan. 13. 18:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont ez a szitu nállam is nincsennek csak barátnőim akiket bírok nincs velük baj...:) járok rajzolni de olyaqn monoton ez az egész élet reggel ahogy felkelek arra gondolo,h áááá egint 1 extra uncsi nap a bunkó oszt.társakkal...fiú barátaim nincsennek és nincs is esély most,h szerezzek őket...nagyon unom már ezt az egészet minen napom egyforma...
2011. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
soha semmi izgi nem történik :(
2011. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem vagyok egyedül...
2011. jan. 14. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
legalább ennek örülhetsz...8.-os vagy?ha igen akkor nem kell sokat várnod jövőre biztos lesznek barátaid
2011. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!