Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rohadtul elegem van, folyton...

Rohadtul elegem van, folyton én lépek, nyitok hogyan orvosoljam ezt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen torkig vagyok azzal, hogy állandóan én nekem kell tennem mindenért. Ha valaki bulit szervez akkor úgy mehetek el ha beszélgetek valakivel és aztán szóba jön. Nem az hogy odajönnek elhívnak ide oda. Mindig én csinálok mindent. Utálni nem utálnak mert megtudok mindenkit nevettetni jól eltudok dumálgatni az emberekkel de mindig nekem kell ide oda szaladgálnom. Elfáradtam.
2011. jan. 14. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Te az az ember vagy aki ha beszélgetek valakivel odapofàtlankodik és ha elküldöm akkor 2 napig nem szól hozzàm, mert hogy én miért utàlom semmit nem tett..

Csak épp ràeröszakolod magad màsokra és csodàlod ha nem érdekelsz senkit..

Hagyd ezt abba, és meglàtod kinek hiànyzol majd.Ha senkinek akk vszínüleg Te csinàlsz vmit rosszul

2011. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is elfáradtam 2 éve... azóta 1 buliban sem voltam LOL :D

Nem is érdekel már annyira.

2011. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

17:39

Hát ez egy baromság, már bocs. Inkább mégsem bocs, ez baromság.

Ha valakihez soha nem megy oda senki akkor élje le az életét egyedül, úgy hogy sehová nem megy? Ne már... ilyen nincs. Ráadásul ott a lelki hatás, hogy miért nem megy oda senki...

2011. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Természetesen nem azt mondom hogy soha senkihez..

csak vegyen vissza egy kicsit..

de ha senki nem keresi akk nem logikus h nem kívàncsiak rà?.

Neked nem lenne rossz ha tudnàd h mindenki csak elvisel?..

Ez nem baràtkozàs..

2011. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De logikus... Pont ez a baj.. Ezért tartom szánalmasnak az emberiséget. Én egy tök normális srác vagyok, simán bezselézhetném a hajam és indulhatnék ide-oda partizni, jól is állna, de a saját stílusom jobban élvezem mint azt, ezért most itt vagyok és igen.. nem keres senki.(max neten) :)
2011. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok de nem kezdek nyavajogni.. mindig is ilyen voltam de tudom is miért.. ilyen egyszerü
2011. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

17:55

Pedig a nyavalygás egy hasznos dolog. Mások idegeire megyünk vele és megteszik amit akarunk (általában).

Te legalább rájöttél, nekem csak sejtésem van.

2011. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet...pedig még mondták is, hogy én csinálom a hangulatot. Régebben hívogattak, most már kevésbé. Pl szilveszterre úgy volt, hogy az egyik haverommal meg még két haverral szervezünk valamit. Erre a másik két haver elment máshova szilveszterezni minket meg nem hívtak. Amikor megkérdeztük, hogy mi mehetünk-e (na ez már a megalázkodás tetőfoka volt), azt mondták, hogy szűkös a hely. És ezek gyerekkori ismerősök voltak. Bezzeg mi mindig meghívtuk őket. Ilyenkor ismered meg az igazi barátokat. Az egyik barátom hivatalos volt oda mégis velünk jött el egy gagyibb bulira amit szilveszter napján hoztunk össze.

Szerintem jól teszed, ha meghívatod magad. Lehet, hogy te nem vagy partiarc, de nem is vagy negatív személyiség...egyszerűen egy semleges valaki vagy akit elfelejtenek meghívni, viszont nem bánják ha te is mész. Vagy legyél optimista...biztos csak azért nem hívtak meg mert mindig a legjobb csajt ellopod tőlük.

Vagy egy másik megoldás, amit szoktunk csinálni, hogy ha tudjuk, hogy az illető bulit szervez akkor éjjel felhívjuk, hogy "te nem jössz ki egy piára" erre a válasz, hogy "de éppen buliban vagyok" s akkor "dejóó megyünk mi is". Hip-hop ott termünk mi is...ingyen pia, csajok és még takarítás előtt hazamegyünk. Amúgy ezt csak az ilyen xarháziakkal csináljuk mint az említett két haver, akik a szemedbe szépeskednek a hátadnál meg hmm kitudja mit csinálnak. De legalább lehet idegesíteni őket.

2011. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Első kommentelőre reagálva nem nem az a fajta vagyok. Nem pofátlankodok bele senkinek a dolgába. Nem arról van szó, hogy görcsösen próbálok haverkodni random emberekkel. Jó fejnek tartanak nem erről van szó. Tudom vannak hibáim és próbálom azokat korrigálni.
2011. jan. 14. 19:42
 10/11 A kérdező kommentje:
Bár feltudtál idegesíteni szóval lehet benne igazság viccen kívül.
2011. jan. 14. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!