Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha rohadtul...

Mit tegyek, ha rohadtul utálom magam?

Figyelt kérdés
egy nagy szánalom vagyok. nem tudok beszélgetni. senkivel, semmiről, semmilyen körülmények között... az összes ismerősömnél szánalmasabb vagyok. utálom magam. egy üresfejű liba vagyok, aki ráadásul csúnya is. totál kommunikációképtelen vagyok. a legjobb barátnőmnek van egy csomó barátja, mindenkivel jóban van, mert tök jófej, mindenki szereti. ettől még pocsékabbnak érzem magam. egyszerűen nincs kedvem az élethez. a sajátomhoz legalábbis. ha biztosan tudnám, hogy van reinkarnáció, már nem lennék itt. bárki más helyében szívesen lennék, mert mindenkiben van valami szerethető, csak bennem nincs. egy lófasz vagyok. bocs a hosszú leírásért, csak próbáltam érthetően kifejteni. nem biztos, hogy sikerült, mert épp azért nem tudok beszélgetni, h egy rohadt mondatot nem tok normálisan kitalálni. szóval bocsi. de annyira rohadtul elegem van magamból.
2011. szept. 6. 19:26
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
4%
nem sokára kinövöd... ;)
2011. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
37%
Szia !Nagyon sajnalak téged de te nem sajnaltathatod magad .Néz filmeket olvas és akkor tobbet tanulsz oltozkodj divatosan légy magabiztos és fel a fejjel senki ne lassa ,hogy letort vagy légy busze.Csunya vagy nem hiszem!Hasznáj sminket és mint már irtam oltozkodj divatosan ne sajnald magad es ragodj ezen meg sokaig mert csak magad teszed tonkre Sok sikert neked légy ugyes:*
2011. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
54%

Figyi. Hullámvölgyben vagy, majd érzed magad jobban. Egyébként meg nem a szépségen múlik, hogy kinek mennyi ismerőse van. Rohadtul nem. Csak ki kéne nyitni a szemedet.

És, mindenki egy lóf.asz csak mindenki megtanulja ezt elviselni. :D Az élet sz.ar, de tanulj meg alkalmazkodni hozzá, és próbáld meg élvezni!

Aztán ha te is így állsz magadhoz, ne várd el másoktól, hogy akkora királynak higgyenek. El hiszed magadról hogy király vagy, mások is elfogják. Mégpedig azért vagy király, mert belőled csak egy van. Persze ez nem igaz, ha a tömegemberekre próbálsz hasonlítani. Mindig legyél egyedi, járj a saját utadon - na ez tuti királyság. :D

2011. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

első:nem, nem fogom. most h igy visszaolvasom, tényleg elég gyerekesen hangzik, de halálkomoly minden szó.

második: sya, az olvasással meg filmnézéssel nincs gond, de nem lesz tőle semmi se jobb(: a külsőm igazából nem is olyan nagy problem, mert tudom, h attol, h valaki csunya, még lehet k.urva jófej. csak az a gond, h én nem vagyok k.urva jófej. sőt. jófej se. még elviselhető se. egy nagy nulla vagyok. és a tippeid ezen nem nagyon segitenek, de azért nagyon köszi:)

utsó: hát, ez a "hullámvölgy" rohadtrégóta tart:D és jó lenne már kijönni belőle, de nem hinném, h menni fog... tudom, h nem a külsőn múlik. kinyitottam a szemem. csak az a problem, h a számat is ki kéne. és gőzöm sincs, mit mondjak. megróbáltam, hogy rohadtul ne érdekeljen az egész, mert "én akkor is király vagyok", de nem ment túl sokáig. hamar lerombolja az önbizalmam... nos, gyakorlatilag bármi. nem megy ez nekem.

amugy király vagy:DD szivesen megismernélek:D

jah elfelejtettem, 15/L vagyok.

2011. szept. 6. 19:54
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Ezt most nem tudom mennyire rossz hallani, de én is annyi vagyok mint te. :D

Egyébként kábé három éve én se bírtam magamat. Aztán kiderült hogy még pár évet ki kell húzni magam mellett, és gondolom úgy nem olyan jó, hogyha valaki nem igazán bírja magát.

Egyébként más helyében se jó lenni, hidd el, mindenkinek ott a sz.ar a kertjében, igaz talán elrejti egy bokor. ;) Na, ez de költői volt, de remélem érted. :)

De tényleg fogadd el magad. Velem is van olyan, hogy bizonyos emberek társaságában teljesen elmegy a kedvem úgy sok mindentől... Na, őket kerülöm is, igyekszem olyanokkal ismerkedni akik jófejek. Azaz legfőképp új emberekkel. Hozzájuk te is odamehetsz bármilyen hülye témával. Annyi is elég, hogy mi a kedvenc filmed stb. főleg, hogy nagyon sok ember szeret magáról beszélni, aztán örül majd, hogy valaki végre meghallgatja.

És, tudod mit, szerintem meg k.urva jófej vagy. :D És tudd magadról te is. Aki meg nem ezt gondolja, az szimplán bekaphatja. :D

2011. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%

*mármint látni, és nem hallani. ÉÉés korban, meg úgy.

egyébként, hiányzanak a sikerek az életedből. Sportolj. Tényleg nem hülyeség. Vicces, mert sose voltam sportember... De amikor lefutottam egy olyan futóversenyt, amire azt mondtam, hogy sohase fogom, akkor tényleg királynak éreztem magam. ;)

2011. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

de áááááááááááh, olyan jófej vagy:DD nem értelek, mit nem lehetett bírni magadon?

amúgy leállhatnék vitatkozni pár dologgal, de inkább megköszönöm a válaszod (kösziiiii) és megpróbálok együtt élni magammal:D bár nem lesz egyszerű:) de amig ilyen emberek (fiú vagy vagy lány?:D) válaszolnak az önsajnáló kérdéseimre gyk-n, már megérte pancsernak születni:DDD


(kérekmég válaszokat valakitőől)

2011. szept. 6. 20:25
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Hát, akármiket is írtál itt magadról kérdező, szerintem értékesebb vagy mint gondolnád... Hiszem.


Tudod, aki hülye az nem kritizálja magát mint te, hanem mindig csak mást kritizál.

2011. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
attól, hogy van önkritikám, még nem vagyok értékes... ezt hívják önbizalomhiánynak.
2011. szept. 6. 21:10
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

De mégiscsak látsz vmi hibát magadban! Ezt mondtam hogy sokan inkább a "leszarom akinek nem tetszik" véleményt vallják anélkül hogy magukba néznének előtte hogy tényleg minden rendben van-e...


Te nem ilyen vagy.

Hatalmas lépés a siker felé ha az ember önmagát okolja és nem a világot. Az egyéné a felelősség. Senki más nem gondolkozhat helyette se jól se rosszul.


És milyen okosan érvelsz is amellett hogy baj van veled :)

Én ezt aranyosnak találom. :)


De irigyellek is hogy ráérsz utálni magad. Ehhez is idő kell. Én pl el vagyok foglalva azzal hogy hogyan kedveskedhetnék másoknak... Ha sok szabadidőm lenne talán és is elkezdhetném kritizálni magam és szidni magam... De mostanság sajnos másokra figyelek magam helyett.. .Ehh. Tanulnom kéne tőled vmi önzőséget hogy magammal legyek elfoglalva...

2011. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!