Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Ti mit csinálná...

Mit csináljak? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A mai nap nagyon unalmas volt eddig. A barátnőim se értek rá eljönni velem sehova mert mindegyiknek dolga van. Én meg itthon unatkozom.
2011. jan. 15. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvass,vagy mittomén,amit szeretsz.Nézz körül a szobában,hátha találsz valami izgiset.
2011. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el, hogy mi a célod a jövőben. Ehhez tartsd magad! Én megtennék mindent, amit tudnék, ha annyi időm lenne...

Tanulj például, ha már unatkozol. Egész vicces dolog tanulni, mikor azt hiszed, hogy mára már kész vagy.


Üdv.

2011. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyere el, és rakj rendet nálam, amíg én alszom egyet!
2011. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vezess blogot vagy írj naplót!

A pozitív gondolkodás, az érzelmeid leírása tudományosan jobb közérzetet biztosít!:)

A blogban beszéld ki az osztálytársaidat (álnévvel), vagy azt a furi csajt a suliból, akinek senki nem mer beszólni..:p könnyebb lesz a lelkednek és unaloműzésnek is tökéletes..:P

2011. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!