Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon mit akar tőlem?

Vajon mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, aki, valószínűleg akarata ellenére, összezavart. (bár lehet hogy én bonyolítom túl a dolgokat, mivel eddig még sosem akart felém közeledni senki...) Nos eléggé kedves velem, mintha közeledni próbálna felém. Ez nem is baj, de szinte egész nap egy szót sem szólunk egymáshoz. (csak olyan órákon, amikor egymás mellett ülünk. Abból is egy héten kétszer van.) Úgy veszem észre nem igazán keresi a társaságom. (pedig régebben nagyobb érdeklődést mutatott felém.) De ha már, szerintem, kezd "letenni" rólam, akkor miért mond néha olyanokat, ha egy kicsit melankolikusabb hangulatba kerülök, vagy valami bajom van, hogy "Mi a baj? Megbántottalak valamivel? gyere sírd ki magad a vállamon." Bár ezt kicsit viccesen mondta, de mintha valami célzásféle lenne. (vagy csak én gondolom így...) Meg, hogy "Fel a fejjel!" meg azt mondja, hogy nagyon aggódik értem, fáraszthatom a gondjaimmal. Néha meg olyan kedvesen, melegszívűen néz rám, hogy hú. (bár ez lehet hogy a kisugárzásából, természetéből adódik a kedvesség) Valószínűleg kedvelhet is, de lehet, hogy csak ugrat, játszik velem? Minden esetre jól meg kavart.. Ilyeneket mond, kedvességgel fogadja a jelenlétem, közben meg alig váltunk pár szót, másokkal tölti az idejét...

Én olyan vagyok hogy elég nehezen közeledek ahhoz akit kedvelek. Ezért nem is megy a kezdeményezés. De lehet hogy ő is olyan mint én ebben a tekintetben. Nem éppen az a társasági ember. Sőt...


15/L


2011. jan. 18. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem éppen társasági ember, de másokkal tölti az idejét? Nem paradox ez egy kicsit?


Amúgy szerintem az a tipikus srác lehet, aki azt hajtogatja, hogy szeret felvidítani másokat, de valójában csak meg akarja kúrni azt, akit "felvidít". Ebből én is kaptam rendesen, nekem időben leesett a közeledésük miértje.

Nem is beszél veled, de aggódik? Ez is ellentmondásos.

2011. jan. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem srácról van szó. Ott van az elején, hogy lány osztálytársam. Ha már lányról van szó, teljesen más megvilágításba kerül a dolog. Itt nem szerelemről vagy ilyesmiről szól a dolog.

De talán még így is ellentmondásos a dolog... Igen, nem társasági ember, de attól még képes másokkal kommunikálni. Egyszerűen látom rajta, hogy kedvel. Néha próbálja kimutatni, de úgy érzem nem tud elérni és én sem őt. Talán ennek az lehet az oka, hogy nehezen nyílok meg. Furcsa dolgok ezek... Hát jól összezavart.

2011. jan. 19. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, basszus tényleg. Ne haragudj, nagyon félrenéztem XDDD
2011. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy leszbikus? Megmagyarázza azt, ahogyan összezavart, és azt, hogy azért inkább távol van tőled.
2011. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy leszbikus lenne. (legalább is nagyon remélem, hogy nem az...)
2011. jan. 21. 16:18
 6/7 anonim válasza:
Uristen milyen problémáitok vannak! SZerintem rád férne 1 jó dugás!
2011. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rád meg egy nagy seggbe rúgás.
2011. jan. 24. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!