Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy szép nő, akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szép nő, akivel egy hónapja ismerkedtem meg. Neki van családja, férje és egy kislánya. Szoktunk levelezni, és találkozni. Nem tudom pontosan mit érzek, azt hiszem hogy szeretem, de ő vajon mit akarna tőlem? Elhagyná a családját miattam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt inkább ő tudná megmondani, de valószínű hogy nem, hacsak nem érzelmi/szexuális sivatagban él vagy nem veri a férje.
2011. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hűűha! :)


Szerintem , akárhogy is gondolod, hogy a lány kedvel szeret téged, szeret veled lenni, azt mondja szeret téged...ez egy dolog.


De, szerintem jelenleg olyan időszakát éli amikor éppen nem jó a kapcsolata a férjével, nincs barátnő, barát, unatkozik, és te jó ember vagy.


Szeret téged mint embert! De szerintem jobban nem!


persze történt már soxor olyan, hogy elváltak gyerekkel! Nem is egyszer és nem is egy helyen!! Ha egy házasság egy rakás szar és egyikük sem érzi jól magát benne, akkor bizony el szoktak válni!

Főleg ha az egyik félnek van is kihez menni.....

2011. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!