Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretsz annyi idős lenni,...

Szeretsz annyi idős lenni, mint ami most vagy?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem, akkor miért nem, és hány éves lennél szívesebben?
2011. jan. 21. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Részben örülök,hogy 15 vagyok,részben meg inkább 25 lennék..kíváncsi vagyok,hogy elérem-e azt,amit akarok^^az álmaimért,a céljaimért most még bátran küzdök,de félek nagyon,hogy nem teljesül be..
2011. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 haggyámán ***** válasza:
Én nagyon boldog vagyok így 19 évesen, nem is szeretnék tovább öregedni. :)
2011. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék megint 15, de persze a mostani tudásommal.
2011. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, és szívesen lennék kevesebb.
2011. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretek 17 éves lenni. Pont az az időszak, amikor lányból nővé válunk. Amikor minden lezáródik és új kezdődik..

Én már szeretnék egy házban vagy lakásban élni, egy férfivel aki szeret egy gyerekkel akit mindennél jobban szerethetek. Egy állással ami ad némi biztonságot. Saját családot szeretnék..

2011. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Teljesen egyetértek veled,én is 17 vagyok!

Számolom a napokat a 18.születésnapomig!:)

2011. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és imádom :) eddig az összes életkoromat imádtam és szerintem imádni is fogom életem végéig. nem szeretném azt hogy ne öregedjek tovább, kíváncsi vagyok az életemre ami lesz :D
2011. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is valahogy úgy vagyok mint az első, szeretek 19 lenni, de emellett baromi türelmetlen is vagyok és kíváncsi, hogy úgy lesz-e ahogy elterveztem.. Bár én nem kételkedek hogy úgy lesz, mert tuti, szóval inkább csak türelmetlen vagyok, lennék már egy 10essel több... vagy legalább 5-tel :D
2011. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!