Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van annyi vámpírőrült...

Miért van annyi vámpírőrült manapság? Úgy értem, miért akarhatnak sokan "vámpírok" lenni, vért inni stb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert bele vannak őrülve a tvájlájgtba
2011. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert előjött a Twilight, Vámpírnaplók meg tudomisén milyen "csodálatos művek" és mindkettőben vannak cuki vámpírfiúk, akikbe belezúgtak a mai tinip*csák... :/


16/L

2011. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 k17 válasza:
73%

Nem hiszem, hogy vámpírok akarnak lenni vagy vért inni, és hozzátenném, hogy nem csak a 'tini p*csák' rajonganak a vámpíros történetekért, hanem a középkorosztályból is van jópár ember. Az egésznek a titka az, hogy manapság a párkapcsolatok nagy többsége egyáltalán nem normális, mondhatni romlottak. Magyarországon több mint 25 ezer ember vál el évente... A Twilight meg az ehhez hasonló művekben olyan párkapcsolatot mutatnak be, amire a mai emberek vágynak. Szerintem ennyi a lényege. :)

További szép napot! 16/L

2011. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a másodikkal értek egyet :) mert mindig jóképű az a vámpír és mindegyik a szerelemről szól satöbbi satöbbi és ők ettől elolvadnak
2011. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hümi ***** válasza:
46%

nem csak a tinip*csák.. nekem a 28éves nővérem is szereti :D

aki meg vámpír akar lenni, képzelje el magát annak és igyon paradicsom levet vagy málnaszörpit :DD

2011. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ezekre a Twilight-fanokra gondolok pontosan, hanem azokra, akik valamilyen hatásra vámpírrá akarnak válni, úgy értem igazi vámpírrá, olyan lénnyé, ami szerintük halhatatlan, vért iszik stb, és ők ebben tényleg hisznek
2011. júl. 20. 14:36
 7/10 k17 válasza:
Akik ebben tényleg hisznek ott valami probléma van. Valószínúleg nem szeretik ezt a világot és többek akanak lenni, mint amik valójában. Akik arra válalkoznának, hogy örökké élnek na ott nagy gikszer van, mert nem hiszem, hogy fel tudják fogni, hogy mit jelent az "örökké" szó. Szépen végignézni, hogy minden rokonod, barátod meghal nem lehet egy leányálom, de ez megint csak egyéni vélemény, lehet hogy meg sem közelítem a valódi választ :D
2011. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, az ilyenek tényleg a Twilight miatt akarnak azok lenni. Meg manapság menő az, ha "bizarr, extrém, véres" gondolataid vannak, stb... Nekem is vannak, mégsem kürtölöm szét az ismerőseimnek, hogy kíváncsi milyen lehet embert ölni, meg hogy szívesen megtisztítanám a falunkat a cigányoktól, meg ilyenek. Én nem ezzel akarok menő lenni.
2011. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem azért mert a twilightal és egyéb mostani vámpíros filmek/sorozatokkal "bejöttek" a divatba és sokan ezt akarják követni.
2011. júl. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az Interjú a vámpírral c. film pont ezt feszegeti, hogy "új életet kapnak", amikor vámpírrá válnak, de aki életében nem volt képes boldog lenni, az vámpírként is szerencsétlen lesz... No meg arról is szól ez az egész, hogy ezek az emberek sosem "laknak jól", bármennyit "esznek" is, és sosem élnek igazán, hiába mozognak, beszélnek stb.


Aki ezeket nem érti, az alapvetően a vámpírizmust illetve a szimbolikát nem érti, és csak rajong a sápadt, magas fickókért. :)

2011. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!