Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok örülni semmine...

Miért nem tudok örülni semminek se igazán?

Figyelt kérdés
Mondhatni sikeres vagyok az életben, nemrég végeztem a sulival, és szinte semmi tapasztalattal külföldön dolgozok, megálltam a helyemet. A főnökség kedvel, felajánlottak egy lehetőséget, hogy átadnák az egyik éttermük bérleti szerződését, és akár már nyáron az enyém lehetne. de én ezekkel mégsem úgy vagyok, hogy én vagyok a világ legszerencsésebb embere, meg jajj de jó nekem, hanem inkább úgy, hogy ezt bárki meg tudná csinálni, tehát az én szememben ez nem nagy dolog. de ugyanígy semminek se tudtam örülni még. Legyen az akár egy kitünő szakmunkásvizsga, vagy akár egy olyan dolog megvétele, amire régóta vágytam, vagy bármi. 1-2 napig örülök, utána természetesnek veszek mindent, mintha ez lenne a természetes. Velem van a baj?
2011. jan. 22. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Van barátnőd?
2011. jan. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van, lassan 2 éve, mondhatni tökéletes kapcsolat, kevés veszekedéssel, és nagyon szeretjük egymást. Harmónikus a kapcsolatunk. Szüleimmel minden rendben, velük is jó a kapcsolatom, meg tudok velük beszélni mindent, vannak barátaim is, csak sajnos nem sok, de azok legalább igaziak, és bármit meg tudnék velük beszélni. De ez már egy másik problémám, hogy nem beszélem meg senkivel se a problémáimat, pedig lenne kivel. Rengeteg kérdés, és még több gondolat van a fejemben, amit jó lenne megbeszélni, de senkivel sem tudom. Mindig is féltem attól, hogy nevetségessé válok, vagy a másik ember kinevet a problémáim miatt, és inkább magamba tartom
2011. jan. 22. 01:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs életcélod.
2011. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az lehetséges. De viszont minden vágyam egy étterem lenne, meg eddig amikre vágytam, azt már megvettem/szereztem. Pl autó, egy új laptop, egy PSP, lcd tv, ez már mind megvan. és ha még hozzátesszük azt, hogy mindössze 20 éves vagyok.. sokszor legszivesebben elmennék olyan helyre, ahol senki sem ismer, és ott élni. Nagy álmom volt, hogy pl kijöhessek külföldre dolgozni, ez is megvalósult, kint vagyok, jól érzem magam. Ugyanakkor szeretnék majd egy családot, 1-2 gyereket, de ez még a távolabbi jövő.
2011. jan. 22. 01:47
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szegénykém...Most én is sajnáltassam magam csak azért mert jól élek és mindent elértem már az életben 30 éves koromra?Család,anyagi jólét,két gyerek,sikerek a munkámban,stb.Én folyamatosan fejlesztek,saját ötleteket valósítok meg,talán próbáld ki te is,hogy magadtól mire vagy képes.Amit nem alád tolnak.Az a legnagyobb öröm,hidd el.
2011. jan. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ehh... te most félreértettél, mindent magamnak szereztem meg eddig. Igaz szüleim is sokat segítettek, de nem kaptam meg tőlük mindent. Saját zsebből vettem meg a kocsimat, meg minden új cuccomat. én csak segítséget szerettem volna kérni, hogyan lehetnék felhőtlenül boldog, mi lehet a boldogság titka. Mert nekem sajnos nem sikerült még rájönnöm. Amiket megtudok venni, azok is csak pillanatnyi boldogságot ad, mondom, 1-2 napig maximum, de én mindig szeretnék boldog lenni. Ez főleg ilyenkor este szokott rámjönni, amikor egyedül vagyok, nincs mellettem senki, nem tudok szólni senkihez. munka közben nagyon jól elvagyok, hülyéskedünk, stb.. de ilyenkor úgy érzem mélybe zuhanok, és depressziósnak érzem magam.
2011. jan. 22. 02:20
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem hiszem hogy bármit is félreértettem volna.Hogy tudtál úgy mindent elérni magadtól 20 éves korodra,hogy közben tanultál?Egy unatkozó kis gyerek vagy,akinek az összes gondja az életben a neten lógás.
2011. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem vagy képes örülni a jó dolgoknak amit kaptál az élettől...

... Akkor meg sem érdemled azokat!

2011. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem azt kaptad meg amire vágysz... vagy csak egyszerűen minden túl könnyen jött. Nem kellett igazán küzdened? Ha magad sem tudod mi a baj. Csak az jön le, hogy neked mindened meg van boldog párkapcsolat, jó kapcsolat a szülőkkel, sikerek a munkában! Akkor mi a baj?? Mi hiányzik?? Ezt csak te tudhatod. Sok sikert a megtalálásában!
2011. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!