Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy nem tudok...

Miért van az hogy nem tudok dönteni dolgokban meg nem merek lépni a változás felé?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni dolgokban hogy mi lenne nekem jó. Félek a változástól pedig tudom hogy az csak jót hozhat de mi van ha nem hoz jót. Ez olyan rossz érzés nem tudom hogy mit tudnék csinálni mert attól félek hogyha így haladok még a párkapcsolatom rovására is rá mehet ez a hülyeségem. Segítsetek miért van ez velem.

21/F


2011. jan. 22. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Konzervatív vagy, esetleg stresszes.

Kérdezd meg magadtól minden döntés előtt a következőt:


Mi a legrosszabb dolog ami történhet?

-Összeomlik a világ/vége a civilizációnak? Egyedül leszel miatta a világban? Mindent/mindenkit elveszítesz?

-Ha egyik sem, akkor tedd meg, változtass, mert akkor biztos jobb lesz!


Ilyen egyszerű. :)


Sok sikert!


Üdv.

2011. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd, jelen helyzetben, ezt csak te tudod megoldani, csak te tudsz magadon segíteni. Szedd össze magad, határozottnak kell lenned. A lányok/nők jobban érzik magukat egy határozott férfi oldalán, akire támaszkodhatnak. Légy férfi!

Ha határozottabb és magabiztosabb leszel, célokat tűzöl ki magad elé, akkor határozottabb leszel, mert meg lesz az ösvényed, amit neked már csak „le kell járni”.

A változással kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy részletesebben tudnom kellene, milyen változásról is van szó. Nyílván a barátnőd, így szeret, ahogy van, de légy erősebb, határozottabb, magabiztos. Te is és a barátnőd is jobban fogjátok érezni magadat egy ilyen kapcsolatban, azt hiszem.


Hogy miért lehet? Nem tudni. Talán lelki okai vannak, ezt csak te tudhatod, hogy esetleg történt-e kisebb korodban bármiféle dolog, ami kihatással lehet mostani életedre.


Régebben (egyébként) én is hasonló problémákkal küzdöttem, engem elnyomtak a társaim. Majd történt egy olyan dolog, aminek a következtében változásra kényszerültem. (Szerencsére nekem ott volt a legjobb barátnőm, aki sokat segít/segített nekem még máig is. Rá mindig számíthatok. ♥) Túlléptem a nehézségeimen, lezártam a múltat, csak a jelenre és a jövőre koncentráltam utána, és most is. És ez így nekem sokkal jobb, sokkal könnyebb.


Szóval, hagyj hátra mindent, nyiss új fejezetet az életedben, és légy olyan amilyen szeretnél lenni, de mindig add önmagad! :D Sok szerencsét, és bocsi, hogy ilyen hosszú voltam.


Bogyóó.

2011. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egy picit jobban lett már a kedvem de még mindig nem az igazi
2011. jan. 22. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor bebaszok, és gond nélkül elintézem a problémáimat.Rossz még nem származott belőle.
2011. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!