Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdek felnőni? Vagy mi lett...

Kezdek felnőni? Vagy mi lett hirtelen ez a változás?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés de nem ismerek magamra. Régen amikor összevesztem valakivel olyan ideg volt bennem, hogy legszívesebben szétvertem volna valamit, vagy amikor így neten keresztül, akkor azt hittem, hogy leütöm a monitort. Most is összevesztek velem, mondanak rám mindent (rib@nc, qva meg a szokásos), de ezekkel saját magukat járatják le :). Most is még anyámat is szidták és én itt a magam csendességében, nyugodtan, kicsit mosolyogva válaszoltam mindenre, és akikkel beszéltem azok már idegesek voltak, hogy nyugodtan írok (tehát nem anyázok meg ilyenek). Régebben rosszul viseltem ezeket és anyámért is szóltam de most semmi. Egy kicsit se vagyok mérges/ideges. Pedig most aztán tényleg semmi okuk nem volt összeveszni velem. Én azt mondom, hogy gyerekes amit csinálnak.

Nem értem, hogy miért vagyok nyugodt mostanában, amikor máskor robbantam szinte mindenért. Kezdek felnőni?

14/L


2011. szept. 2. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Hát nem egészen így akartam magam kifejezni... :D

Na de úgy érzem, hogy egyre több dologra jövök rá minden egyes nap. Igazából van egy ember aki szerintem kicsit felnyitotta a szememet.

2011. szept. 2. 21:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem "felnövésnek", inkább komolyodásnak mondanám. Az meg nem a kortól függ. Amúgy jó irányba kezdtél el változni, csak így tovább! :)
2011. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel:) És én is inkább komolyságnak nevezném,ami persze összefügg a felnövéssel.
2011. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Így tovább!

Jó, hogy vannak még olyan lányok akik 14 évesen már ilyen fejjel gondolkoznak...

2011. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nemazér de én sosem voltam az a robbanékony típus. sosem anyáztam.mindig sikerült magamban elintéznem a dühömet.levezetnem ,túlléptem ezen már kb 12 éves koromban

18f

2011. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!