Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Nektek baj az ha egy...

Fiúk! Nektek baj az ha egy lány viszzahúzódó, csendes, jól tanul, nincs benne a roszz dolgokban, kicsit husis (nem kövér, , csak van popsi), kicsit szégyenlős, de kedves?

Figyelt kérdés
,,félénk,tudjátok engem általában kirekesztettek tehát ezért vagyok viszzahúzodo,(arról nem is beszélve ,hogy becsaptak.) tehát mit szóltok az ilyenhez?
2011. jan. 11. 20:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nekem eleg baj lenne, mert olyanokkal nem is lehet beszelgetni se illetve nehez.
2011. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, talán még érdekesebb is egy kicsit, mint aki egyből megnyílik. Csak valamiért "kirekesztették", ami nem feltétlen az általad leírt jellemzők miatt lehet!?!?
2011. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
2.kommentezo 3.nak igaza van de azert ne annyira zarkozott az en oszalyombol is van egy ilyen gyerek, normalis ,csak arra valaszol amit pont kerdezek, nem lehet vele elbeszelgetni...
2011. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Necces.

Nehéz veled akkor akármilyen kapcsolatot is kiépíteni. ondolok itt egy sima 5 perces beszélgetésre is. Kérdezek->válaszolsz. Ennek nem sok értelme van. Idővel eznyilván oldódik, de nem előnyös akkor sem.

2011. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Nektek baj az ha.."


Milyen célra?


Barátnőnek - Csak ha van közös témánk és jól megvagyunk együtt.

Barátnak - Ha nem járat le - és ha van miről beszélni.

Tanulótársnak - Ha jól tanít...

1 éjszakának - Írd le bővebben a paramétereid! =)


Üdv.

2011. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azok a rossz lányok, akik feltűnők, bulizósak, általában sokkal üresebbek belül, mint akik önmaguk maradnak. Ezért kellenek a pasiknak "csak arra".


Ez önmagában nem rossz dolog, de ettől nem is lesz vonzó önmagában senki. Az egész azon múlik, milyen személyisége van. Ha nincs semmilyen, akkor mindegy, hogy bulizni jár, vagy könyvet olvas. Ha a "popsi" meg zavar, le kell sportolni.

2011. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A mi osztályunkba van egy ilyen gyerek csak kész csonkollekció és tényleg alig beszél de ha igen.. kiderül hogy csőbunkó is, különben őt nem rekesztjük ki meg se próbal benne lenni a közösségben.De a te személyleirásodat hallva nem lehetsz olyan rossz fej!
2011. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A belső tulajdonságokkal, amiket leírtál nincs bajom, nekem az ilyen lányok tetszenek. Viszont mi a francért nem lehet elmenni futni, vagy bármit sportolni? Mivel felsoroltad a tulajdonságaid között, azt hogy "husis", akkor valószínűleg zavar a dolog téged is. A férfiak nem azt várják el, hogy legyél modell alkat, ha van rajtad egy kis fölösleg az nem baj. De a husis már elég nagy arányú testzsír %-ot jelent a számomra. Nekem csak ez a problémám. 19/F
2011. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

13:16 vagyok

23:29 asdynak: valószínűleg egy passzívabb személyiség, nem társaságban mozog, nem sportol, inkább olvas vagy netezik, talán kicsit magába is van süppedve azért, mert nem érdeklődnek a fiúk, és elégedetlen az alkatával.

de egy nőtől már az is nagy teljesítmény, ha nem szolgáltatja ki magát a félelmeinek és a környezetének.

2011. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ha ilyen vagy valószínáleg nem ismerkedsz sokat és ez a baj
2011. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!