Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem találok munkát, az azt...

Ha nem találok munkát, az azt jelenti, értéktelen ember vagyok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Nem.

De azt jelenti, hogy előbb-utóbb halott ember vagy. Keress, amíg teheted.

2009. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem vagy értéktelen. Ha nagyon akarsz dolgozni, akkor fogsz találni magadnak munkát. Minél előbb, annál jobb, hiszen nem mindegy hogy a nagy semmiből, vagy esetleg segélyből vagy rendes fizetésből élsz.
2009. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem vagy értéktelen ember!

Sajnos a pénzügyi válság nagyon megnehezíti a dolgodat, hiszen egy évvel ezelőtt sem volt egyszerű munkát találni, most viszont szinte lehetetlen. Ennek ugye ismerjük az okait, hiszen rengeteg ember elveszítette a munkáját, akik most ugyanúgy mint Te, keresnek valami újat. És a leépítéseknek még nincs vége, hiszen a legtöbb cég ideiglenesen inkább más megoldást választott (pl. rövidített munkahét, passzív munka stb.), viszont ezt sem lehet a végtelenségig húzni. Összegezve míg 1 évvel ezelőtt 1 munkára 300-an jelentkeztek, könnyen előfordulhat, hogy most akár 1000-en is. És ne felejtsd el azt sem, hogy a legtöbb helyen már rég be van töltve a munka amikor megpályáztatják.

Én azt tudom Neked javasolni, hogy ne támassz túl nagy elvárásokat a jövőbeni munkádat illetően, inkább örülj ha találsz valamit! Sok sikert!

2009. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!