Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiből kiszerettek, abba soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiből kiszerettek, abba soha nem fognak újra beleszeretni? Az egy értéktelen vacak ember, jól gondolom? Szart sem ér.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Hülyeség. Abból, akit kiszeretünk, nem is szerettünk bele igazán. De ettől még lehet értékes ember, épp csak mással.
2011. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valakiből kiszeret a másik, még az a valaki nem lesz értéktelen, sem vacak, sőt, lehet ettől még rendes, kedves, helyes és még sorolhatnám a jó tulajondságokat, simán beleszerethet még más , valószínűleg így is lesz.

Azért kérdezed ezt, mert valaki kiszeretett belőled, és emiatt értéktelennek érzed magad?

2011. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akiből kiszeretek, soha sem lesz utána értéktelen a számomra. Aki valaha fontos volt nekem, az valamilyen szinten mindig az marad. A legtöbb exemmel tartom valamennyire a kapcsolatot és érdekel, hogy megy a soruk, mi van velük, és ha segítségre van szükségük, számíthatnak rám, attól függetlenül, hogyan váltunk el.


22/L

2011. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:'( :'( Igen, de nem is csináltam semmi rosszat, 1 éven át tökéletes voltam neki, és most hirtelen elhagytak, magyarázat nélkül. Pedig szeretett, csak nem volt neki elég a találkozás.
2011. júl. 28. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 13? A férfiembernek szex is kell, mit gondoltál, majd a végtelenségig beéri azzal, hogy beszélgetsz vele? Az is csoda, hogy egy évig kitartott, én már pár hát után odébbáltam volna a helyében.
2011. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rohadt vicces vagy :D
2011. júl. 29. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!