Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel nem akarok párkapcsolatot, akkor már mint ember is értéktelen?

Figyelt kérdés

Az állítás nyilvánvalóan nem igaz. De akkor a gyakorlatban mégis miért működik?

Ha próbálok közeledni egy nőhöz, aki szimpatikus, és nem jövök be neki, ezt miért érezteti úgy velem, hogy már szinte szóba se áll, pedig kezdetben, aranyos, mosolygós volt hozzám... Miért nem lehet két értelmes felnőtt módjára megbeszélni a helyzetet? Elfogadnám én, amit mond, de lehetőséget sem ad, ami nekem nagyon szarul esik, és elveszi a bátorságomat, hogy kiésőbb máshoz is merjek közeledni... Sajnos már többször jártam így


2011. aug. 12. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
egy másik ember nem tudja elvenni a bátorságodat, az csak rajtad múlik...
2011. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért viselkednek hidegebben, mint korábban, mert folyamatosan tudtodra adják, hogy "még csak ne is próbálkozz nálam, úgyis visszautasítalak, mint korábban". Vagy azért, mert nyílttá tetted a dolgot. A nők szeretnek flörtölgetni, amíg nem fordul komolyra a dolog.
2011. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer voltam ilyen egyetlen egy pasival, pedig sokan közeledtek már felém. Ő más volt, már az elején egy szimpla mosolyom után rámakaszkodott, pedig másra is mosolygok, az oké, hogy tetszek neki, de nem kell rögtön rajongani értem, sőt később sem, nem szeretem, ha túlzottan imádnak, körülrajonganak, az a jó, ha valaki normálisan tud szeretni. Mással is üzengetett, világosan visszaüzentem, hogy nem jön be, folyton jött utánam még hetekig-hónapokig, mindig ott volt ahol én, pedig korábban nem, a harmadik, és egyben utolsó, elég nyilvánvaló visszautasításom után már leszáll rólam, és nem volt többé ott ahol én...míly meglepő módon.

A második lekoptatás is elég egyértelmű volt részemről, persze nem olyan nyilt, és dúrva visszautasítás volt, mint a harmadik, de ebből nem értett, muszáj volt "bunkónak" lennem.

Lehet te is imádod, feltűnően "követed" azokat, akik tetszenek neked, vagy a kiszemeltjeid, és szerintem ezt senki sem szereti, főleg ha nem tetszik viszont az illető.

2011. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem érez vonzalmat, ezen nincs mit megbeszélni. Én is hűvös lennék ahhoz, akit visszautasítottam, hogy véletlenül se képzeljen bátorítást a viselkedésembe. A lehetőséget, remélem, nem úgy érted, hogy csak fél év párkapcsolat után döntheti el, hogy nem kellesz neki.
2011. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nahát, én biztos nem erőlködnék ennyit senkinél, egyből felfogom, hogy nem lehet aranyat keresni a fában. Persze hittem abban, hogy "szóból ért az ember", és a kommunikáció megszüntetését "végső megoldásként" képzeltem el. Tévedtem.
2011. aug. 15. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!