Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sírok ilyen sokat?

Miért sírok ilyen sokat?

Figyelt kérdés

Néha van úgy,hogy éjszaka arra ébredek,hogy sírok és nem tudom,hogy mitől.De ha mondjuk meghallok egy dalt vagy olvasok valamit,akkor is elkezdek sírni.Múltkor pl. az osztályban egy szomorú filmről beszélgettünk és én elkezdtem sírni :S

Ez mitől van?


2011. jan. 22. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Én is ilyen vagyok. Azt mondják, azért van, mert túl érzékeny vagyok. Biztos te is az vagy.
2011. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Érzékeny vagy+kamasz.
2011. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez mióta áll fenn?
2011. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kb egy éve
2011. jan. 22. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok kb. 1 hete:S Nagyon rossz. Én is kíváncsi vagyok, mi lehet ez:(

13L

2011. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is van, de nekem azért mert sok mindenek keresztül kellett mennem, amit kb. egy 40 éves hölgy is nekehen bírt volna.Én voltam 12 akkor...Most 13 vagyok,és eléggé érzékeny.Apukám nagypapám rákos lett, gondolom ezért lettem ilyen.
2011. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Eleve empatikusabb lehetsz, mint az átlag, plusz szórakoznak veled a hormonok is, végülis kamaszodsz.
2011. jan. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, emlékszem 14-18 éves korom közt szinte minden nap bőgtem. Ne aggódj, elmúlik.
2011. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát ez azt jelenti hogy benne vagy a kamaszkor közepében.Akkor van a tulzott érzékenység.Ilyenkor előfordul hogy olyasmin is elkezdessz sírni ami tök értelmetlen.:)
2011. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!