Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Ha valaki valamil...

Ez normális? Ha valaki valamilyen veszélyt jelent rám, egyből felmérem a helyzetet hogy hogyan tudom megölni, illetve utána eltűnni.

Figyelt kérdés

Pl. Ha a buszmegállóban mellémül egy cigány, és az órámat nézi, vagy ilyesmi... Egyből körülnézek, és kb. 2mp alatt beugrik, hogy tudom megölni, illetve utána hogy tudok eltűnni.

Amikor bemegyek egy helyre (iroda, bolt, étterem) azonnal körülnézek, hogy tudok kijutni bármi áron...


Nem vagyok paranoiás, ideges, és félelem sincs bennem, ez nálam kb. olyan, mint más eldönti hogy kocsival be tud-e állni arra a parkolóhelyre...

Ez normális, más is gondolt már ilyenre?


2011. jan. 23. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:

hát én is sűrűn át gondolom az ilyeneket. : D

De csak ha nagyon gyanúsan néz rám. (: Már volt egy alkalom, h el akarta lopni a telefonom valaki. De nem voltam képben. Nagy szerencsémre azért valahogy reagáltam és mikor már majdnem a kezébe volt a telóm tökökbe térdeltem és el futottam. xd szóval nagy mázlim volt. (:

2011. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok paranoiás, ideges, és félelem sincs bennem"


Akkor ott a válasz a kérdésedre: normális vagy.


Biztos jó katona vagy titkosügynök lennél.

2011. jan. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Döntsd el mit akarsz: megölni, vagy megmenekülni. Ritka ugyanis, hogy a gyilkossággal jársz a legjobban. Sőt, mivel elég valószínű hogy a rendőrség, vagy az áldozat rokonsága meg fog találni, szerintem tovább élsz, ha nem nem ölsz amíg van más út a menekvésre....


Aztán: "2mp alatt beugrik, hogy tudom megölni"... Ez az amit éveik tartó kiképzéssel lehet csak elérni. Ilyen stresszes helyzetben SOHA nem számíthatsz arra, hogy "beugrik" valami. Vagy reflexszerűen végrehajtod (mert éveket gyakoroltad), vagy leblokkolsz. Gondolkodni vészhelyzetben csak a filmekben tudnak. A valóságban vagy az agyongyakorolt reflexszerű viselkedés van, vagy pánik...

2011. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kissé megnyugodtam... :)


"2mp alatt beugrik" Ez olyan, hogy pl. leül mellém a cigány a buszmegállóban... ránézek, és rögtön beugrik, hogy: van nálam kés, vagy egy üvegszilánk a földön, és egy mozdulattal át tudnám vágni a torkát, és rögtön beugrik hogy 200m-re van egy bolt, ahol tudok hypót venni...

Nincs bennem félelem, vagy lelkiismeret furdalás (attól hogy nem sikerül, vagy attól hogy fél percig ott rángatózik, amíg elvérzik...)

2011. jan. 23. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában cigányok közelében Én is ezen gondolkozom!!!XD

Nem vagy egyedül ez természetes rasszizmus!!!Ezen csak úgy tudunk uralkodni ha bandákba verődünk és írtjuk őket!!!XD

2011. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

XD

Lépj be a hadseregbe, utazd be a világot, találkozz érdekes emberekkel - és öld meg őket!

2011. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nagyon nagy :D:D Amúgy cigányokkal én is hasonlóan vagyok, én csak elképzelem hogy hogy kínoznám meg xD
2011. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!