Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bírom az iskolát! Hogyan...

Nem bírom az iskolát! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tudom gondolom ez nem sok embernek újdonság de egyszerűen annyira utálok oda járni hogy hihetetlen ,pedig nem baszogatnak az oszt társaim sőt mindekivel jóban vagyok de nem tudom reggel mikor megyek ki a vonathoz mindig elgondolkozok hogy most 1 másikra szállok fel... általánsoba szerettem járni ott minden olyan frankó volt

de itt pffuj

most vagyok 2.-os

inkább járnék dolgozni (tudom most majd jön a sok okos és mondja hogy jajj majd megtudod de egész nyáron jártam apummal dolgozni és szerettem jó volt a hangulat meg minden)


2011. jan. 23. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ugyan ez van:SSS
2011. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Énis utálok járni, de muszály, tavaly nagyon basztattak, én voltam az osztály hülyéje, de ezen az éven már nem igy van, és kibirom az osztály társakkal azt a napi 6-7 órát.. fel a fejjel!
2011. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha ez megnyugtat ,én huszonéves vagyok,szeretem amit tanulok,a közösség aránylag normális,mégis utálok iskolába járni. DE! tudom,hogy fontos bejárnom,hogy jó eredményeim legyenek és megszerezzem a szakképesitésem,úgyhogy kibirom.

Annak semmi értelme,hogy a gimnáziumot otthagyd. Semmilyen munkát nem fogsz találni képesités nélkül ,vagy mehetsz utcát seperni. Persze a diploma,érettségi,szakma sem biztositás semmire,de azért úgy több eséllyel találsz melót.

Én dolgozok is suli mellett,elég csicskamunkát de azzal végülis semmi bajom,fizetnek érte. Nekem a bajom inkább azzal van,hogy bemegyek a suliba 9-10-11 órára,rengeteg a tölteléktantárgy,valamint otthon ennyi idő alatt sokkal többet megtudnék tanulni,ahelyett,hogy b@szom a rezet bent. De ez van,még másfél évet kibirok ha eddig is kibirtam

2011. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vagy mint én. Ez nem sima kamasz lázadás (legalábbis nálam). Én konkrétan rosszul vagyok ettől az egész oktatási rendszertől, rakás sz@r az egész. Utálom az iskolát mert teljesen felesleges. Nem azt tanítják, amit kéne és az ott tanultak 90%-át soha az életbe nem használod majd. Arról a sok idióta balf@sz tanárról már ne is beszéljünk.

Figyelj akármit akarsz csinálni, ahhoz végzettség kell. Keresel egy szakmát, érettségi után elmész 2 év technikumra és mész dolgozni. Ennél egyszerűbben nem megy sajnos. Azt a 4 évet ki kell bírnod. Ha nekem sikerül, akkor neked is fog :D

19/F

2011. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
muszáj pontos j, kisgempa.
2011. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!