Mi a jó az életben?

Figyelt kérdés
minek éljünk? egyszer ugy is meghalunk.
2011. jan. 23. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vannak szép pillanatok az életben azért kell élni :)
2011. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szamóca. ***** válasza:
78%

csoki, gintonic, táncolni, szivárvány, esőben sétálni, napsütést élvezni, szeretteiddel lenni, alkotni valami szépet, zenét hallgatni, aludni, reggeli kávé illata, olyan mellett ébredni akit szeretsz, barátokkal lenni, elérni egy célod, küzdeni a célodért, szeretni, vágyakozni, selymesszörű állatot simogatni, tudni hogy hálás neked valaki, forraltbor, forró fürdő téli estén, az eső illata, egy jó könyv vagy film, emlékezetes pillanatokon nevetni együtt....

meddig soroljam? érted már az értelmét?

2011. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 haggyámán ***** válasza:
Hát, most ettem ilyen mogyorós krémmel töltött párnácskákat, szerintem istentelenül finom.
2011. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szamóca. ***** válasza:
b*szdmeg... megyek palacsintát sütni :O
2011. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szeretek enni meg inni
2011. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
még hogy meghalunk :D csak az hal meg akit elfelednek!
2011. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mogyorós krémmel töltött párnácskák. *-* Meg csoki, meg rajzolni, meg nevetni, meg enni, meg aludni, meg macskát simogatni, meg ölelni, meg szeretni...

Sok jó dolog van az életben. ^^ Aki ezt nem ismeri fel, azt csak sajnálni tudom.

2011. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az hogy nem áll meg, az élet nem keletkezett, az élet van...hiába halsz meg, hiába születsz meg, az élet folytonos, te pedig vagy, szóval a te léted is folytonos. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

pár éve görög országban nyaraltam az egész évem egy nagy szutyok volt de az a 7nap odakint ugy összejött hogy Én megis jegyeztem hogy igen ezért érdemes volt élnem!!!

És igen vannak miért élni!!!Mikor egy romantikus túlfűtött éjszakán szerelmet vallotok egymásnak a párotokkal akivel egyhét után ugyis szakítotok ...Mikor jön a tavasz és minden csak úgy kizöldül és süt a nap!!!!

Mikor nyáron a motorra ülök és a lágy szél végigsiklik az arcomon!!!Annyi sok jó dolgot tudnék ideírni hogy el sem hinnétek!!!

2011. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szex!
2011. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!