Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek úgy magatokat, hogy...

Éreztétek úgy magatokat, hogy nem jött össze semmi az életben? 21/f

Figyelt kérdés

Kisvárosban nőttem fel. Nem volt még barátnőm (még szűz vagyok, csak tapizásig meg smárolásig jutottam mindig). Nem vagyok egy adonisz, de csúnyának sem mondanám magam...a legnagyobb gondom, hogy kicsi vagyok. 170cm vézna testalkattal. Sőt még hobbim sincs amiben igazán jó lennék.

Gondoltam, hogy ha eljövök majd egyetemre a nagyvárosba majd megismerkedek egy lánnyal és keresek egy hobbit, hisz több lehetőség van. Most harmadéves vagyok és se barátnő, se hobbi. Még csak közelebb se sikerült kerülnöm egy lányhoz se. Sajnos a magasabb pasikra buknak (még az alacsonyabbak is).

Mit tegyek, hogy kikerüljek ebből a már szinte depressziósnak mondható állapotból?


2011. szept. 24. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hobby az valami olyasmi amit élvezel. De nem kell h nagy tehetséged legyen benne. Lehet ez pl rajzolás, beszélgetni másokkal ismerkedni, olvasni, valamilyen sport, film, zene barkácsolás attól függ mi az ami érdekel.


A 170 cm meg nem kicsi szerintem a testalkatban a vékonyabb a előnyösebb. Mi az ami miatt nehéz lányokkal ismerkedni? Lebkokkolsz ismerkedéskor?

2011. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LuckyestLooser ***** válasza:
van az úgy hogy nem jön össze semmi de ha a ma sz@r volt akkor gondolj arra hogy a holnap talán még rosszabb lesz ...
2011. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem blokkolok le...ilyen problémám nincsen. Tudok beszélni a lányokkal, de vagy nem vonzódnak hozzám, vagy én nem veszem észre. Ismertem lányt akinek bejöttem, de azok általában körülöttem legyeskedtek és tudtam, hogy mi a helyzet velük. Most nem tapasztalok ilyet.

Amúgy az ismerősi körömben nincsenek is nagyon lányok. Teljesen idegen lányokat meg nem tudom, hogyan kell leszólítani.

2011. szept. 24. 19:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerkedni dumcsizni bármikről ami eszedbe jut, próbálkoz csajokal és fogd fel játékként az egészet szóval ne véresen komolyan

2011. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Én 20 éves lány vagyok, szintén kisvárosból kerültem fel nagyvárosba(nem Budapestre) egyetemre. Nekem több a fiú ismerősöm/barátom, van hobbim, viszont sokszor én is úgy érzem semmi se jön össze nekem:( Ha gondolod írhatsz privit, elbeszélgetünk, segítek neked, hogyan viszonyulj más lányokhoz, hogy szólíts le őket, illetve elmondhatod a gondjaid, jó hallgatóság vagyok:)
2011. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ne görcsölj ennyit a témán ha semmi baj az ismerkedésel akkor csak keresgélj másfele. itt már akadt is egy jelentkezö.
2011. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokan szidják az internetes ismerkedést, pedig király dolog, ha ügyesen csinálod. Próbáld ki.
2011. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hát tesó...


Nagyon szar dolog, ha nem jön össze semmi. Ezt aláírom.

De... tudod mi az ennél is kegyetlenebb dolog? Amikor elveszíted azokat a dolgokat, amik fontosak voltak számodra.

Amikor én kerültem egyetemre (akkor még fősulira) azt hittem hogy minden király lesz meg minden.

Ehelyett:

- elhagyott a barátnőm

- tönkrementek a fogaim (15-17 a hibásak javára)

- örökösen alig alszok (4-5 óra) naponta

- a suli qrvanehéz és emelett dolgozok, csak az egyik szülő dolgozik, és valamiből az albit fenn kell tartani.

- és én sem vagyok egy colos ember : 175 centi

ja és most 4-ed éves vagyok az egyetemen, úgy, hogy nekem most kellene végeznem. Közben a franc tudja mikor fogok.

És hogy honnan fogok csajt szerezni??? Lehet hogy sose lesz csajom.


Szal fel a fejjel!

22/F

2011. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnállak hisz én is már azon töprengek, hogy nekem sem lesz soha barátnőm. Te e téren előnyben vagy, hisz már tudod, hogyan kell egy lányt megszólítani...meg van némi tapasztalatod. A fogaim nekem sincsenek rendben...éppen fogszabim van.

Ismerek sokkal "hátrányosabb" helyzetben levő egyéneket is és próbálom magam azzal nyugtatni, hogy vannak nálamnál rosszabbak is, de sajnos nem megy. Fel a fejjel...hiszem, hogy eljön a mi időnk is.

2011. okt. 3. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:

kérdező:

sajnos ez a helyzet, a nők a magas pénzes jóképű pasikra buknak.

azért a magasra, mert azt remélik hogy nagyobb a farka és mellette tűsarkúban is pucsíthanak, akkor is magasabb a pasi. a pénz meg egyértelmű, öltönyben bmwvel levakarni nem tudod a nőket magadról, nem neked kell szaladni utánuk.

ja és attól hogy van egy csajod, nem leszel boldog is. főleg ha majd rájössz, miért van veled együtt az illető. vagy hát ugye miért nincs most. a csajok nem tudnak szeretni embereket, többnyire saját magukat és érzelmeket szeretnek egy kapcsolatban, de adja a sors hogy ezt ne kelljen megtapasztalnod.

meg aztán egy olyan világban, ahol minden arról szól, hogyan elégítsük ki állati meg vásárlói ösztöneinket, nem csoda hogy már nincsenek értékek. szerintem még vagy 5 év és rohamosan meg fog nőni az öngyilkosságok száma, a kivándorlásé és a bűnözésé. így is egy rakás ismerősöm xanaxon él, vagy az őrület határán.


17:08

ez tényleg szerencsétlen helyzet, csak az emberek ilyenkor sem látják be hogy nem minden csak rajtunk múlik meg nem lehet mindent bevonzani meg imádkozni érte... persze okoskodni könnyebb mint segíteni a másikon.

2011. okt. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!