Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történt a barátságunkkal?...

Mi történt a barátságunkkal? Mit csináljak, hogy helyrehozzam?

Figyelt kérdés
A barátságunk mostanában nem olyan mint régen. Mikor régen felhívtam telefonon hétvégén volt, hogy 1 órát is beszéltünk most meg 10-20 percet alig. Msnen se beszélünk már olyan sokat és néha van, hogy 5-10 percig nem ír semmit. Nem tudom, hogy miért lett ilyen. Lehet, hogy megunt :( Már több éve barátnők vagyunk de néha inkább visszaemlékszem a régi időkre amikor minden jobb volt.
2011. jan. 30. 09:29
 1/1 anonim válasza:
Velem is ugyanez van/ volt! Én megmondtam neki hogy mi a bajom! Ő bocsánatot kért! Aztán egy hétig jó volt minden, utána meg ugyanaz van mint eddig! de én úgy vagyok vele hogy én megmondtam neki őszintén hogy mi a bajom vele és megkérdeztem hogy van e velem valami baj amitől nem keres! erre ő azt mondta hogy nincs! innentől kezdve nem tudok vele mit kezdeni! nem is foglalkozok vele! én úgy vagyok vele hogy az én részemről mindent megtettem! szerintem te is keress más barátokat! sok jó ember van még a világon! sajnos az ilyeneket meg nem tudod sehogy sem elkerülni!
2011. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!