Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy helyrehozz...

Mit csináljak, hogy helyrehozzam kettőnk barátságát?

Figyelt kérdés

2 és fél éve, hogy ismerem őt. A legeslegjobb barátom volt, akár hajnali 4kor is felhívhattam valami apróság miatt ő mindig végighallgatott és mindig segített, ha bajban voltam, mindig felvidított és erőt adott amikor én már padlón voltam. Most viszont történt az, hogy egy másik suliba ment, akkor még pár hétig beszéltünk utána megszakadt minden... Karácsony-Szilveszter körül megint kezdtünk sokat beszélni, szilveszterkor már "forróbb" lett a hangulat, utána pár hétig sms-eztünk meg beszélgettünk és azóta megint semmi. Egy sms-t se képes nekem dobni.. Amikor fent van MSN-en és írok neki semmi jelét nem látom, hogy örülne annak, hogy írtam és érdekelné, hogy mi van velem..:( Most mondtam neki, hogy találkozni akarok vele, mert már hiányzik és régen láttam. Mondtam neki időpontokat, de nem volt jó neki... Nemrég megint feljött a téma és mondta, hogy majd valamikor sort kerítünk rá meg még úgyis fogunk beszélni, de annyira nem érdekli, hogy mi hogy lesz... Amikor beszélünk meg se kérdezi, hogy mikor lenne jó meg semmi ilyesmi. Valamikor mindenképp felvetem neki a témát, de már annyiszor volt ilyen mosolyszünet és mindig megbeszéltük, hogy akkor most tisztalap és mindent újrakezdünk és nekem ő annyira fontos személy, hogy nem bírnám ki ha ezzel vége lenne a "barátságunknak":(( Barátnőimmel erről nem tudok beszélni, mert vagy máshogy állítanák be ezt az egészet vagy csak szimplán nincs meg a megfelelő alkalom. Szerintetek érdemes még helyrehozni ezt? Ha igen akkor mégis hogyan??

14L ő 16F


2011. ápr. 19. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy olyan miatt ne strapáld magad, aki ennyire nem méltat, hogy látja mennyire fontos neked és ennyiben hagyja a barátságotokat. Próbálj meg olyan emberek társaságát keresni akik értékelnek téged! :)

Ha mégis nagyon helyre szeretnéd hozni akkor kérd meg, hogy beszéljetek a barátságotokról és mondd el neki, hogy mit érzel. De azt ne feledd, hogy a barátságot senkire nem lehet ráerőszakolni!

2011. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsika, hogy ezt mondom de ha érdekelné őt, hogy mi van veled akkor biztos, hogy keresne téged. Úgy látszik, hogy neki nem vagy már fontos. Neked nehéz elfogadni, hogy már nem foglalkozik veled. Beszélj vele, ha nem megy akkor ne erőltesd. Nehéz lesz túltenned magad rajta, de muszáj lesz. Másik városba költözött el, hogy sulit váltott?
2011. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megpróbálok minél hamarabb beszélni vele. Igen másik városba költözött, de néha hétvégén visszajön a haverokhoz...
2011. ápr. 19. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, amikor tudod hogy jön vissza akkor próbálj vele beszélni és akkor eldől, hogy folytatjátok a barátságotokat, vagy pontot tesztek az ügy végére.
2011. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!