Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan értelmezzem ezt a választ?

Hogyan értelmezzem ezt a választ?

Figyelt kérdés

A neten írtam egy asztrológusnak,és a házasságunkról, ill. a férjem exnőjéről kérdeztem.

Azt írta,amit nem egészen tudok értelmezni, csak sejtéseim vannak.

"Mindennek az oka bennünk van, az Ön képlete is mutatja a megcsalás lehetőségét, a hölgy csak egy kivetítés tárgya. Az Ön képletét nézve a gondok rendeződtek, de még nem múltak el teljesen. A baj az, hogy a férfiakat a lelkében nem tudja elfogadni, az apa-képével is problémák vannak. Igyekezzen ezeket a tényezőket a lelkében feltárni és feloldani, mert a külvilág viselkedése csak ezen tényezők következménye. "


Mi az, hogy csak "egy kivetítés tárgya",és hogy a "férfiakat a lelkében nem tudja elfogadni, és az apa képével is problémák vannak"


2011. jan. 30. 23:12
 1/9 anonim válasza:

Ne haragudj, de szerintem ez csak ez sablonválasz, amit elküld mindenkinek aki hasonló kérdéseket tesz fel.

Ha megfigyeled az " ezo tvt" vagy hasonló csatornákat, ott is mindig olyan válaszokat adnak,amelyeket akár én is adhatnék a minimális pszichológiai tudásommal.

2011. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Felnőtt fejjel már illene tudni megbeszélni ezt a férjeddel.

A jósoltatás tinilányoknak való és azért csinálják,mert

még gyerekek és nem tudják a kezükbe venni a saját sorsukat.

2011. jan. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a kioktatást!!

Valaki esetleg a kérdésemre is tudna válaszolni?

2011. jan. 31. 10:03
 4/9 anonim ***** válasza:
A gondok jelenleg benned vannak, nem a külvilágban.
2011. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

fordítás: a párod megcsalt mert képtelen elviselni téged. ha valamivel bajod van, előbb magadon változtass

van rengeteg lelki problémád amit most nem fejtek ki mert úgysem értenéd meg. ahhoz le kellene építeni a személyiséged, vagy legalább önismeretre szert tenni.

attól eltekintve hogy asztrológus, nem is túl kamu szöveg, habár megeshet, hogy ő is csak mások hülyeségéből él, ha a képlet kártyákból dátumokból meg nevekből jön.


02:28 van benne valami

2011. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a "kedves választ" !


Nem tudom ,hogy ismeretlenül miért kell a másikat hülyének nézni,és beszólogatni...

De ha valaki csak így érzi jól magát....

2011. febr. 1. 09:43
 7/9 A kérdező kommentje:

A másik,nem azzal kéne foglalkozni, hogy miért jósoltattam4

A kérdésemre szerettem volna választ kapni csak4

de ha valaki nem tud rá érdemben felelni,nem tudom ,minek ír...

2011. febr. 1. 09:49
 8/9 anonim ***** válasza:

23:18 vagyok


az is csak jótanács, egy pszichológus többet tudna segíteni benne. az asztrológus is érthet hozzá, de az előbbinek van róla papírja. tehát nincs értelme jósoltatni. a sorsunkat mi formáljuk, nem a csillagok meg a kártyák. ha rossz az életünk, valamit rosszul csinálnunk.

2011. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ezt a szöveget úgy írták, hogy úgy értelmezd, azt láss bele, amit akarsz.

-Pozitív, reménykeltő: "Mindennek az oka bennünk van" = te magad befolyásolod a saját sorsodat, minden a te akaratodtól függ, tehát mindenen tusz egyedül is változtatni (nem így van teljesen)

-"a hölgy csak egy kivetítés tárgya" : pozitív önmagában, nem felel meg a valóságnak. A fő kérdés: KIÉ, a tiedé vagy a férjedé??? Úgy is értelmezhető, megcsalt ugyan, de rájön, hogy nem azt kapta, amit elképzelt vele kapcsolatban. Ha a te kivetítésed, akkor egyértelműen csak képzelődsz!:))

- Attól vannakak a férfival/férfiakkal problémáid -megintcsak te tehetsz róla-, mert sérült volt az apával való viszonyod.


Tehát: mindig te vagy a hibáss, vessél magadra vagy ha megcsalt, nem volt jó neki!:D

2011. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!