Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudok tenni ha egyáltalán...

Mit tudok tenni ha egyáltalán nem vagyok kreatív?

Figyelt kérdés

A gond az hogy nagyon szeretem a művészetet , szeretnék festeni , könyveket írni ,fotózni , stb de ezekről már rég letettem mert olyan szinten nem vagyok kreatív hogy az már fáj és még tehetségem sincs hozzájuk

viszont nem akarom úgy leélni az életem hogy nem olyat dolgozok amit kicsit se élvezek , vagy nagyon monoton


2011. jan. 31. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A passzivitás is lehet kreatív, hülyén hangzik, de igaz.

A beérkező ingerekből TE állítod össze a kis világodat, mi ez, ha nem kreáció?

2011. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól mert szereted ezeket a dolgokat, nem jelenti azt, hogy művelned is kell. Én is szeretem a festészetet és a zenét is. Viszont nekem egyikhez sincs tehetségem, így marad a műkedvelés.
2011. jan. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vezethetsz egy tárlatot, vagy taníthatod az irodalmat, így is foglalkozhatnál a művészetekkel.
2011. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!