Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A kreatív nyelvtanulásos...

A kreatív nyelvtanulásos módszerrel komolyan pár hónapon belül középfokú nyelvvizsgát lehet tenni?

Figyelt kérdés
valaki tanult ezzel a módszerrel, megéri az 22 ezer Ft-ot? köszi előre is a válaszokat :)
2011. okt. 26. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

Nekem meg van és kapsz egy 200 oldalas fénymásolt papírt meg hanganyagot amiben csak szavak vannak rámondva.

Én eladom neked 5ezer ftért

2011. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

voltál ilyen előadáson? sztem nem éri meg.

Vannak ennél sokkal jobb könyvek, hanganyag.

Meg idegesít h nincs rendesen lefűzve a végén már káosz volt a tanulásom.

2011. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvettem az olaszt, pár hiba volt benne, tele van mondatokkal. Életszerű párbeszédek, szituációk hiányoznak belőle, ami egy nyelv elsajátításánál fontos lenne. Kezdésnek jó, de ha csak ezt tudod nem fogsz átmenni egy nyelvvizsgán, vagy megértetni magadat egy külföldivel.
2011. okt. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én letöltöttem netről. Nem nagy művészet.


Nekem hasznos volt, mint kiegészítés a rendes tankönyvem mellé, de úgy magában szerintem túl monoton az egész. Sok kitartás kell hozzá ha csak ebből akarsz nyelvet tanulni.

2011. okt. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak reklám hogy pár hónap alatt meg lehet tanulni, ugye erre mindenki felfigyel, mert ha ez így lenne már nem tudom hány nyelvvizsgám lenne... :) Én azt mondom, akkor már jobb az ELO, dárgább de rendszerezett, logikus, érthető, abszolút jól lehet vele haladni. Vagy valami más tankönyv is jobb. De ha ki akarod próbálni inkább töltsd le, állítólag fenn vannak valahol, de én nem adnék érte pénzt...
2011. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenkinek a választ :) egyébként én is nagyon furcsáltam, hogy 3-4 havonta más-más nyelvből tesznek le középfokú nyelvvizsgát. Az újságban úgy hirdetik, hogy egy 27 éves csak 13 féle nyelvből középfokú vizsgát tett :) kicsit elmosolyodtam, rajta, hogy akkor a csaj zseni lehet, hogy pár év alatt ennyi nyelvből van vizsgája. Ha mindenki ezt a módszert nem ajánlja, akkor el sem megyek az előadásra, felesleges. :P valaki tudna küldeni linket ahonnan le tudnám szedni ezt a kreatívos cuccot, kíváncsi vagyok rá mégis milyen. Köszi előre is!
2011. okt. 27. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
10%

az előttem válszolók hülyék (már bocsánat)

lehetséges

2012. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!