Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van elképzelésetek arról,...

Van elképzelésetek arról, hogyan lehetne a csiklandósságot legyőzni? Szeretnél tenni ellene, s ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Sokakat gyötör ez a "kín", hogy érzékenyebb a kelleténél, illetve akkor érzékeny, amikor nem kellene annak lennie. Amennyiben valaki úgy gondolja, szeretne tenni ellene, az nyugodtan írjon. Tekintettel arra, hogy nem vagyok fenn sokat az oldalon, inkább privát üzeneteket várok.


Üdv



2011. okt. 21. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:
sehogy nem lehet legyőzni. ha az vagy akkor az vagy.
2011. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, engem még sosem zavart hogy csiklandós vagyok..
2011. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
önfegyelem, ezzel még a fájdalmat is el lehet múlasztani, a csiklandósság pedig apró fájdalomérzet
2011. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Gondolkodj pozitívan mond azt magadnak ,hogy nem vagy csikis.Beszéld be.Aztán kérj meg valakit, hogy csikizzen meg gyengéden aztán egyre erősebben.És ha nevetsz akkor nem bízol magadban ha pedig ne makkor sikerült.

2013. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!