Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék stresszmentesen...

Hogyan tudnék stresszmentesen ismerkedni és önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nincs önbizalmam és félek ismerkedni. Mások előtt nem tudom önmagamat adni. Félek, hogy kinevetnek. Úgy érzem semmiben sem vagyok/lennék jó.

Tudom, hogy változtatnom kellene az alakomon, lehetnék jóval lazább, nem kellene mindent komolyan vennem, de eléggé érzékeny vagyok és talán el is bőgném magam, ha kinevetnének :(


2011. jan. 31. 16:18
 1/5 böiler ***** válasza:
Igyál.
2011. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XD oké
2011. jan. 31. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
képzeld el őket meztelenül
2011. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?fiú/lány?
2011. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos ez ellen nincs semmi megoldás :/ énis félek az idegen emberektől, annyira, hogy mikor befejeztem a 8. általánost nem tudtam az új sulimba beilleszkedni és magántanuló lettem. azt mondják hogy pszihológushoz kell járni és megoldódik a probléma. egyenlőre és nem látok semmi változást.
2011. febr. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!