Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Infantilis vagyok. Szeretek...

Infantilis vagyok. Szeretek "kicsi lenni". Hogy tudok olyan emberekkel ismerkedni, akik hasonlóak?

Figyelt kérdés

Gondolom ezt mindenki rejti, de én szeretnék hasonló emberekkel ismerkedni. 20 körüli vagyok, és nagyon szeretem a gyerekeknek szánt meséket, kifestőket, játékokat, szóval keresek egy olyan fiút, vagy lányt, aki hasonló érdeklődéssel van megáldva. Aszexuális vagyok!


fiú.


2011. szept. 25. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én 19 vagyok és tegnap legóztam egy jót de fiú vagyok bocs, nem vicc különben :D

én is infantilis vagyok különben de azért odáig nem megyek le, hogy a mesék is tetszenek az azért már unalmas

2011. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
uhhhh, legózni imáádok:)) hallod. am nem baj ha fiú vagy, nem szexpartnert kerestem xD. btw a mesék engmet sem hoznak annyira lázba, de van pár amit szeretek:) am legózni én nem tok:( sajna tuti lebuknék :( neked még régről van legód, vagy vettél magadnak? mert én pl megvenni sem merném. Szoktál néha gyerekes ruhákba öltözni?
2011. szept. 25. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
ááááááááááááá jéééézus miezte?? :D xD xD xD
2011. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát sok legóm van régről de annak nagy része sajna elkeverődött így sokmindent nem lehet alkotni belőle de most a hétvégén voltam egy találkozón és ott este volt legósarok és ott építgettünk páran :)

hát gyerekes ruhák nem is tudom... nekem inkább a 80as meg a régebbi idők divatjai tetszenek (nem mind) meg nem szeretek úgy öltözködni ahogy a mai menő arcok szoktak szóval azért néztek már ki hogy hogyan öltözködök de nem olyan durva csak nem tűnök ki semmivel, pontosan mit értesz a gyerekes öltözködésen?

amúgy a hajam úgy hordom ahogy 10 évesen is sztem semmilyen frizura nem áll jól nekem meg nem merek kísérletezgetni ezért mindig le van vágva tök rövidre a hajam

2011. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
hovakerültem
2011. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát, én pl olyan színesebb ruhákra gondoltam. tudod, mikor kicsi vagy, viselhetsz még színeket, nem néznek ki, de amikor idősebb, már vagy gáz, vagy melegnek hisznek:( megjegyzem még, a gyerek cipők is eszméletlenül bejönnek, tépőzáras, stb, olyan menőek. xD

am a hajra visszatérve, nekem egyszer levágta az anyám, és azóta is növesztem vissza.... olyan 12 éves korom óta:D de most már elhatároztam hogy visszanövesztem, mert nekem meg az, az egy picit hosszabb haj állt jól, persze nem a nagyon hosszú. am én olyan átlagosan öltözködöm, talán egy picit fiatalosabban. a 80 as évek divatja, az nekem is tetszik, de nekem nem állna jól:) Nincs kedved msn en beszélgetni?:) Animéket szereted?

2011. szept. 25. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:

én mondjuk véletlenül sem öltözködök úgy hogy melegnek nézzenek meg nem tetszik a tépőzáras sem, infantilisen én inkább a viselkedést meg a gondolkodást értettem

animéket meg úgy általában a sorozatokat nem szeretem de felőlem dumálhatunk, küldd el a címed ha akarod

2011. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a 20as éveim 2. felében járok.

Odáig vok az aranyos dolgokért. :3

Mondjuk kifestőket meg ilyeneket nem használok. :D

De az aranyos rajzokat is szeretem.

Meséket és animéket is gyakran nézek.

Nézőpont kérdése h mi a gyerekes.

A színes ruhákat is szeretem, sztem nem feltétlenül gyerekesek, inkább érdekesek és fiatalosak.

2011. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja meg persze én is szeretem a retró dolgokat: :D
2011. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legóznék is, építenék több méteres szerkezeteket, csak nincs. :(

Annak idején kevés legóm volt, lego technikem meg egyáltalán nem. :(

2011. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!