Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet legyőzni a...

Hogyan lehet legyőzni a félénkséget? Vagy tenni ellene valamit? Új emberekkel akarok ismerkedni.

Figyelt kérdés
Alapból visszafogottabb típus vagyok, ami végülis nem is baj. De ha lenne valami mondanivalóm, általában azt sem mondom, mert ha az emberek csoportokban vannak, teljesen mások, ott valahogy nem tudok érvényesülni. Mert ott mindig a hangosabbak érvényesülnek. A szűk (pár fő) baráti társaságommal jól megvagyok, de új emberekkel szeretnék ismerkedni, csak nem megy. Sokat gondolkozok, meg gátlásaim vannak.
2011. szept. 23. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia Szerintem először is gondolkodj el rajta miért érzed annyira szükségét hogy minél több embert ismerj, sokan azért mert ezzel azt szeretnék elérni hogy minél többen foglalkozzanak vele mert törődés kell neki ez egy fajta lelki frusztráció, másrészt ha pl van barátnőd vagy barátod vele is oldhatod ezt ez csak egy tanács ha lelki gyógymód kell gyere el az egyik rendelésemre Üdvözlettel.
2011. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

adhatok tanácsot, de én antiszociális vagyok, tehát más a nézőpontom mint az átlagnak


szerintem a félénkség önbizalomhiányból jön. gyakorlattal ez el fog tűnni, az ismerkedés például sokat tesz majd ellene.

én minél több embert ismerek meg, annál nagyobb lesz az önbizalmam, de nálam ez más, mert én nem is értékelem az embereket

szerintem jó az a pár fős baráti kör, de erre csak akkor jössz rá, ha megismered a többi embert. néha a barátok is kétszínűek vagy hátat fordítanak, gyakorlatilag nem is hiszek a barátságban. persze remélem hogy te más következtetésre jutsz.


ha sokat gondolkodsz az jó, amíg nem megy a tettek rovására.

ha van kedved velem beszélgetni, adok elérhetőséget, meghallgatlak, tudok pár tanácsot adni

2011. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!