Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ennyi elfuserált...

Miért van ennyi elfuserált gondolkodású ember?

Figyelt kérdés

feljövök ide és kb mindenhol a saját magát sajnáló emberek írásaival találkozom

én nem szoktam kiírni kérdéseket általában, inkább tapasztalatokat osztok meg, olyan témákban ahol jártas vagyok

na de ez a:

- jaj elegem van az életből, legszívesebben öngyilkos lennék

- úristen, nemér semmit az életem

- nem kellek senkinek


nem unjátok még???

sokszor én is belesodródom a rosszba, gyakran sajnos depressziós vagyok, pszichológusom nyugtatókat írt fel

DE!

soha nem akarok öngyilkos lenni, mert valamiért folyton küzdök

de sajnos itt már a 10en éves kislányok és kisfiúk már akkor halálközel érzik magukat ha éppen nem az van amit szeretnének

ideje lenne megtanulni, hogy az élet nem habostorta és igenis meg kell küzdeni a jóért!


köszi, hogyha valaki végigolvasta csak most lett totálisan elegem


2011. febr. 2. 23:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Néha én is hasonlóan érzek, máskor viszont megértem őket. De azt mondanám neked: addig örülj, amíg nem érted, miért van ez így. Addig rendben vagy. Ha véletlenül az ő sorsukra jutnál, már úgyse érdekelne ki mit és miért írogat.
2011. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

köszi a kommentet és főleg azt, hogy nem hurrogtál le, hogy fogjam be a számat és foglalkozzak magammal


csak szerintem mindenkinek vannak problémái, és azt veszem észre, hogy egyre több az iylen gondolkodású..

2011. febr. 2. 23:48
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miből lett eleged? Mindannyian másképpen éljük meg a dolgokat. Neked a pszichológusod nyugtatókat írt fel, ők még el sem jutottak pszichológushoz. Sok-sok ember küzd ugyan azokkal a problémákkal, és kivédhetetlenül rengetegszer előfordulnak ugyan olyan kérdések, mert általában ugyan azok a dolgok foglalkoztatják az embereket. Ha nem tetszenek ezek a kérdések, akkor ne olvasd őket, vagy előtte szedd be a felírt nyugtatókat!
2011. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért zavar ez téged? Engem például nem zavar.

Ha beszélnek a gondjaikról, az már megkönnyebbülést jelent nekik. Csak ez számít.

2011. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Felesleges ezen felhúznod magad, hiszen a tinik még nem fogják fel ennek a kijelentésnek a súlyosságát,a legtöbben még csak bele sem gondolnak komolyan az öngyilkosságba.

Ez manapság már mondhatni afféle "szállóigévé" vált.

Anyuci nem vett nekem 20.000 forintos converse cipőt,csak 6.000-ért deichmanosat, megyek felakasztom magam. Ennyi, jó dolgukba mondják.

2011. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Senki nem ok nélkül jut el az öngyilkossághoz. És igazán hálás lehetsz, hogy neked nincs olyan életed, hogy ide juss.

Amúgy meg a nyugtatók sem számítanak küzdésnek! Akkor majd minden ember nyugtatózhatná magát.

2011. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

azért annyira nem húztam fel magam, hogy be kelljen dobni a napi xanaxot :D köszi


csak gondolta megkérdezlek titeket, kíváncsi voltam más hogyan látja


mindössze az szokott felbosszantani mikor ok nélkül dobálóznak az öngyilkossággal meg a de jó lenne meghalni kifejezéssel, mikor azt se tudják mi hogy zajlik

2011. febr. 2. 23:55
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ezt én sem szeretem. De mindenki máshogy reagálja le, ha valami lelki problémája van. Van, aki magában őrlődik, van, aki panaszkodik. A lényeg, hogy utána talpra tudjunk állni.
2011. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelem felkeltésből írják, hogy figyeljen rájuk valaki és komolyan vegye őket. Nagyon sok tinire nem figyelnek, pláne nem veszik komolyan őket, mert hát ugye ők csak tinik... Ez a legnagyobb bajuk. És ha valakinek idegen emberektől van szüksége 1-2 soros támogatásra, akkor ott igenis gondok vannak...
2011. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
10%

Nevetséges.

/soha nem akarok öngyilkos lenni, mert valamiért folyton küzdök/

Küzdjél, legyél boldog. Aztán majd rájossz, hogy csak azt, hiszed, hogy tudsz. Náladnál sokkal tobbet elért emberek lettek ongyilkosok, mert pontosan átérezték, hogy mennyire értelmetlen dolgokért küzdenek egyesek. Nevetséges az egész.

2011. febr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!