Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen gondolkodású lányról? Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Szóval 14éves lány vagyok. Szeretek olvasni (és itt most ilyen Bronte, Agatha stb. könyvre gondolok) és az írással is próbálkozom. Fontosnak tartom, hogy választékosan beszéljek. Nagyon fontosnak tartom, hogy jó legyen az átlagom (ami amúgy 4.7), hisz a mostani tanulmányommal alapozom meg a jövőm. Utálom az olyanokat, akik sértegetik a tanárokat (amikor tényleg nagyon jó fej!) és idegileg kikészítik, órákon hangosan dumálnak/vihorásznak. Elítélem azokat, akik olyan embereket csúfolnak, akik egy kicsit másak (pl. van valamilyen betegségük és ezt nem bírják felfogni/elfogadni).

Érdekel a pszichológia és igen sokat is foglalkozom vele, vagyis olvasok róla. Szeretem a komoly zenét (egyik kedvencem pl. Beethoven- Moonlight Sonata-ja), persze meghallgatok minden zenét, ami tetszik.

Nem értem az olyan lányokat, hogy elmennek bulizni (péntek, szombat egyaránt) részegre isszák le magukat, nem emlékeznek az este történtekre és azzal dicsekednek a barátaiknak.

Ez egy kicsit hosszú lett, pedig nem is írtam le teljesen:) Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. ápr. 21. 20:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
66%
Érett vagy a korodhoz képest, de lehet hiányozni fog majd később, hogy ilyen fiatalon nem élted ki magad.
2010. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Nekem szimpatikus vagy!19/F
2010. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
abban igazad van, hogy berúgnak, de szerintem mindekinek joga van bulizni. szerintem sem jó, hogy berúgnak, dehát ha csak buliznak abban mi a gáz? egyébként szinte már túl érett vagy a korodhoz képest :D
2010. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
Szimpatikus vagy... És korodhoz képest komoly...
2010. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
Ha 14 éves lennék elég furcsán néznék rád...
2010. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
47%
Jófej lehetsz, ha emellett bármire nyitott vagy :)
2010. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! Persze mindenkinek van joga bulizni nem ezt mondtam. Én arra gondoltam mikor mindig, minden bulizást részegen tölt el. Amúgy maga a bulizással semmi gondom nincs, nehogy félreértsd.

Persze nem vagyok mindig ilyen komoly, én is szeretek hülyéskedni stb.

20:35 általában nyitott vagyok mindenre:)

2010. ápr. 21. 20:38
 8/33 anonim ***** válasza:
64%

szia!

én is pont ilyen vagyok , mint te, leszámitva, hogy a pszichológiához nem nagyon értek. tanulni nemnagyon szeretek, de tanórákon mindig csöndben vagyok, nem dumálok bele az órákba, elég jó tanuló vagyok, 4,8-as átlagú. én is szeretem a komolyzenét, főleg a zongoradarabokat, ezeken kivül leginkább a pop zenét. én is nagyon szeretek olvasni, szintén agatha christie, bronte, meg még sok más:) soha nem voltam még bulizni, de valahogy nem is akarok..

ja, és 15 éves leszek egy hónap múlva:)

2010. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
51%
Csúnya dolog részegeskedni!!
2010. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
46%
biztos nagyon aranyos lány lehetsz! szívesen megismerkednék veled :).
2010. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!