Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Elvesztettem egy...

Mit tegyek? Elvesztettem egy barátomat?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel tök jól megtudtunk mindent beszélni. Elmondtuk egymásnak mindig, hogy mi van velünk és tök jó volt, hogy végre van valaki a közelemben, akivel bármit megbeszélhetek. 2 hónapja viszont 1x sem keresett... Mindig én írtam rá msn-en is, aztán már oda se nagyon járt. Telefon vagy kikapcsolva, vagy nem veszi fel. 1x felvette mondta, hogy akkor nem ér rá de majd találkozunk. Azután se keresett... Facebookon üzenetre se válaszol... Most készülök megmondani neki, hogy elegem van ebből és elmehet a ...-ba. Ezután szerintem majd jön azzal, hogy bocsi nem akarta blabla... Mit kéne utána tennem?
2011. márc. 6. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne küldd el sehova, egyszerűen csak hagyd... Legalábbis "agresszívan" semmiképp ne írj neki, max annyit mondj neki, hogy te egy barátságot nem így képzelsz el... és ne keresd többet. Én legalábbis ezt tenném.
2011. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát rohadtul ideges vok és elégé megbélyegezte ez az utolsó 2 hónapomat szal nehéz lenne úgy írni...
2011. márc. 6. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Hali. Szerintem egyáltalán ne keresd most egy darabig. Meglátjuk, hogy hiányzol-e neki, hogy keresni fog-e. Ha fontos vagy neki, keresni fog, ha nem, akkor nem vesztettél el egy barátot, mert akkor ő nem is volt az. Sok sikert, keress új barátokat.
2011. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha normális "hangnemben" nem tudsz neki írni, akkor inkább ne írj sehogy se. Mert úgy nem sok értelmét látom, azzal hatni úgysem fogsz rá, max belerángatod egy veszekedésbe, ahol egyikőtök sem fog igazat adni a másiknak.

Első voltam

2011. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!