Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csendes, visszahúzódó lány...

Csendes, visszahúzódó lány vagyok. Megkéne változnom?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nálam csendesebb ember nincsen. :/ Engem ez annyira nem zavar, de szerintem másokat igen. Nincs sok barátom, de azok igaziak és inkább kevés barátom legyen mint 120 felszínes ismeretség. Azt utálom csak, hogy amiért ennyire csendes vagyok sokan azt hiszik, hogy unalmas ember vagyok és nem lehet velem semmiről beszélni. :S 17/L
2011. febr. 7. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy változz, találsz majd ígyis barátokat és az a pár ember többet fog érni mintha helyette lenne a 120 felszínes , ahogy te is jól elmondtad
2011. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit mutass tobbet magadbol, oltozkodeseddel, szavaiddal! Tobbb baratod lesz szerintem. Viszont nagy valtozasok nem is szuksegesek! ;)
2011. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is extrém visszahúzódó vagyok és nekem is csak 2 olyan igazi barátom van, de ez így pont megfelel.:)

Ha így jól érzed magad, akkor nem kell változtatnod. Főleg, hogy amilyen vagy, olyan embereket vonzol magadhoz. Az meg ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólad, pláne ha nem is ismernek! :) 17/L

2011. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. :D

19/F

2011. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne változz meg, nincs ezzel semmi baj. Pláne úgy, hogy vannak barátaid is, akik ismernek tudják milyen vagy. Hidd el nincs szükséged "120 felszínes ismeretség"-re.

Én is ilyen vagyok, csak a cumi, hogy barátaim sincsenek... Szóval elég jó helyzetben vagy.


19/F

2011. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Addig nem baj ez míg el nem méz küzdő sportolni és kényszerítenek rá, hogy ordibálj..:D Ez történt ugyanis velem. Én aki évek alatt nyílt ki egy-egy közösségnek... És akkor sem mindegyik tagjának. Viszont én sohasem éreztem ezt, hogy azért kerülnének, mert unalmasnak tűnhetek azért, mert nyugodt, konszolidált lennék..Bár lehet azért, mert elég mosolygós fiú voltam mindig és a poénokat azért megültem mikor meglehetett.. Aztán folytattam a magamban beszélést és a firkálást, bambulást míg valaki, valami ismét ki nem zökkentett!
2011. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azt utálom csak, hogy amiért ennyire csendes vagyok sokan azt hiszik, hogy unalmas ember vagyok"


Ja. Csak akik ezt hiszik, azok primkó emberek, akikkel pont nem lenne értelme barátkoznod.


Egyébként sok fiú szereti a csendes lányokat, mert megbízhatónak tűnnek.

2011. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Változni semmilyen esetben ne változz meg. Keress magadhoz illő barátokat.

Én fiú vagyok és nem jönnek be a csendes csajok. Az olyanokat szeretem akik csárrognak egész nap. Azokon látszik, hogy mikor milyen a kedvük. Ha egy csendes lányra ránézek mindig azt hiszem, hogy szomorú valamiért.


"Azt utálom csak, hogy amiért ennyire csendes vagyok sokan azt hiszik, hogy unalmas ember vagyok és nem lehet velem semmiről beszélni."

Hát lehet, hogy lehet beszélni sok mindenről de humoros dolgokról is? Meg tudsz nevettetni valakit. Ha jó a humorérzéked akkor nem értem, hogy miért néznek rád furcsán az emberek.

2011. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is ilyen vagyok, csak nekem barátaim sincsenek. szóval te jobb helyzetben vagy. 16/L
2013. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!