Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A vonzó nőknek több esélyük...

A vonzó nőknek több esélyük van arra, hogy meg erőszakolják, mint a nem vonzó nőknek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. De inkább az a meghatározó, hogy hol járkálsz egyedül és mikor. Szerintem ha szembe találod magad egy pszihopatával egy elhagyatott zsákutcában az éjszaka közepén, azt nem fogja érdekelni, hogy löttyedt a segged, vagy kicsik a melleid.
2011. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. A vonzó nőkhöz önbizalom kell.. Illetve a vonzóbb nők mellett gyakorta vannak férfiak, nők... Szóval nem igen jár kel olyan helyen ahol alkalma nyílna egy ilyen állatnak lecsapnia rá...

De mint mondtam, szerintem egy kevésbé vonzó nőnek hamarabb nekiesnek, mint egy vonzóbbnak, hiszen ehhez is egyfajta bátorság kell és a vonzóbbak még egy jóvágású fiatalembert is elbizonytalaníthatnak...

2011. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek elvan borulva az elméje, vagyis arra hajlamos, hogy erőszakot kövessen el, annak tök mindegy ki az, csak legyen benne valami ami ráviszi őt a megerőszakolásra. Az ilyenek amúgy is betegek, mert uralkodni szeretnek.

De amúgy meg még az átlagos nők is lehetnek vonzóak, mert pl ha valaki elfogadja magát, akkor azt látni rajta.

2011. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz a komikat nem vagyok vonzó, és nő se vagyok, csak úgy érdeklődtem amúgy
2011. febr. 9. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Azoknak van nagyobb esélyük, akiknek télen is kilóg a p.csájuk, függetlenül attól, hogy vonzó-e.

Részemről egyébként a vonzó magába foglalja azt is, hogy mértéktartó, és nőies - nem olyan, mint amilyenek a 14 éves kislányok manapság.

2011. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezaz! Mi vagyunk a rock mi vagyunk az élet!
2011. febr. 26. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!