Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tűnik ugy mintha engem...

Miért tűnik ugy mintha engem mindenki csak ki akarna használni?

Figyelt kérdés
szakítottun a barátommal még decemberben azóta feltűnt h eléggé magamba zuhantam és most is beszélgetek egy régi haverral ő erősen nyomul és írtam bnőmnek h derítse ki mit akar és nekik azt mondta h engem ,,szédít" és nem tudom h mit higgyek egyszer már nagyon összevesztem vele 1 évig nem is szóltunk egymáshoz és bocsánatot kért és nemtom mit akar most komolyan csak szívat vagy én reagálom túl...
2011. febr. 8. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy csak meg akarnak tanítani írni.
2011. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne vedd ilyen komolyan a dolgokat és minden könnyebb lesz. Az ilyen kapcsolatokhoz két ember kell.. A szexuális élethez is.. Ha egy fiú úgy adja elő, hogy "demeghúztam a csajt még mindig" szét lehet oltani, hogy "hát én kívántam őt, de sajna elég langyi volt a dolog kár is érte.." és már te vagy a nyeregben nem pedig ő.. Aztán meg is érdemli, ha így áll hozzá...

Ha ő úgy fogalmazott, hogy szédít téged akkor számon lehet tőle ezt kérni.. Hogy miért fogalmazott ilyen közönyösen.. Aztán majd utána adja magát a helyzet is.

2011. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de az a gáz h nem kéne megtudnia h ezt én tudom

első bocs h hibázni merek nem is értem hogy lehetek ilyen...talán mert ember vagyok?!

második köszi

2011. febr. 8. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd azt a srácot, mielőbb még jobban belemászol az egészbe. Ne vesztegesd rá az időd, lehet, hogy csak ki akarja használni a szakítás utáni gyengeséged és tényleg csak szédít. Járj társaságba. Ismerkedj másokkal.
2011. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. febr. 8. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:

1) Ne a barátnődet küldd, hogy derítse ki mit akar a pasi, mert ilyet én speciel oviban csináltam utoljára...

Egyébként pedig túl nagy jelentőséget tulajdonítasz ennek az egésznek. Ha csak egy picit is felmerül, hogy kihasznál, akkor kész, pont, ezzel meg is válaszoltad a kérdést: hagyd a francba.

Azért érzed azt, hogy mindenki kihasznál, mert még nagyon éretlen vagy.

2011. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

ma összejöttünk :)

2011. febr. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!