Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen területen kamatoztathat...

Milyen területen kamatoztathatom kiváló előadói képességeim?

Figyelt kérdés

1,5 éve végeztem az egyetemen, azóta otthon vagyok. Szakmámban nem tudok elhelyezkedni és őszintén szólva már nem is szeretnék. Különféle segédmunkákból szerzek minimális bevételt.

A gimnáziumban, egyetemen mindig kiemelték prezentációim éppen ezért valami olyan dolgot szeretnék csinálni, ahol érvényesíthetem előadói képességeim és jól kereshetek. Nem tudom, hogy mely munkaterületeken kellene próbálkoznom, ebben kérném tanácsotokat.

Segítségeteket előre is köszönöm!


2011. febr. 8. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
tanácsadó legyél, akár biztosítói trületen. Oda kellenek a nagydumás emberek, akik meggyőzik a másikat. Menj el állásinterjúra, és ha télleg jó vagy, simán felvesznek. Ez a munka erről szól. Ismerős csinálja ugyanígy. Próbáld meg.
2011. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ehhez még jó humorérzékkel is rendelkezel, akkor jelentkezz a Showder Klubba!:) Esetleg menj sportkommentátornak, ha érdekel ez a terület (ilyen szakot azt hiszem, Pesten oktatnak). Itt eszembe jutott a szinkronszínészet is, bár nem tudom, mi annak a módja, hogy valaki azzá válhasson.:)
2011. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!