Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan tudnám továbbfejleszten...

Hogyan tudnám továbbfejleszteni telepatikus képességeim?

Figyelt kérdés
Mostanában, főleg akkor szoktam megérezni, hogy mit akar mondani a másik, amikor önmagam tudok lenni, úgymond a jelenben élek. Nem tudom, hogy hogy csinálom, valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudnám elsajátítani jobban a telepátiát?
2011. szept. 18. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

úgy látom, te már ráléptél a saját ösvényedre...a kérdésedben benne rejlik a válaszod is, hiszen már megtapasztaltad mikor működik ez a képességed a legjobban...

először próbáld, a környezetedben élőkkel, majd egyre távolabbi emberekkel...

2011. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
neked egy mesterre van szükséged
2011. szept. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jönni fog magától, nem kell siettetni a dolgot.

Csináld így, ahogy eddig, és fejlődni fogsz.

2011. szept. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Többet kéne televizionálnod.
2011. szept. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Meditációval keresd a belső csendet, éld meg a pillanat nagyszerűségét, érezd meg a "mindenséget, a határtalanságot".


Valóban rajta vagy egy úton, ami a tied, a meditáció során útmutatót fogsz kapni a továbbiakra vonatkozóan is, ha nem szavakban, akkor "ráérzésben".

Sok sikert!

2011. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem kell fejlesztened, ilyen képesség nincs. Mondjuk ,ettől még a képzelődéseidet fejlesztheted és utána ha véletlenül sikerül valami összefüggést észlelned bekönyvelheted sikernek. Ha ez boldogabbá tesz az is valami.

Az emberismeretedet ,szociális kompetenciáidat, a verbális és nonverbális jelek iránti fogékonyságodat viszont lehet fejleszteni és akkor majdnem olyan leszel mint aki megérzi a másik gondolatait. Ez egyébként is így működik, valódi telepátia nincs.

2011. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 valasz88 ***** válasza:
Ami nincs, azt nehéz fejleszteni.
2011. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Legoman ***** válasza:
Szerintem is csináld azt amit az első válaszoló mondott én is ezt szoktam csinálni mindez csak gyakorlás kérdése és közben figyeld meg önmagad! És nyugodtan elvégezhetsz egy ilyen agykontrollos tanfolyamot is sokat nem veszítesz vele. :)
2013. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Legoman ***** válasza:
a silva féle agykontrollos könyvet ajánlom figyelmedbe mert nagyon jó csak kitartás kell hozzá! :)
2013. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!