Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érzem magamjol a börömben,...

Nem érzem magamjol a börömben, és nincs kedvem semmihez! Mit tegyek? 13\L :" (

Figyelt kérdés

nemérzem magamjol a börömben, mert a hajam le szeretném vágatni de anyuék szerint nem kell, nem értik meg h nekem igy jó meg nem is igazán akad egy jó fodrász anyu már monta h keres de sehol semmi, a suliban aki tetszik annak a b.nöm tetszik ez nem is annyira zavar de a suliban olyan rossz azokkal az osztálytársaimmal, itthon unatkozok csak gépezek, meg szeretném keresni azt amiben végre igzán nagyon jó vagyok, verseket irok az egész jól megy de már abban sem lelek egy hú de "nagy" dolgot,nem vagyok kibékűlve magammal, pedig nem vagyok csúnya, mindeki mondja h olyan kar lenni mintén, meg h nálam szebbet soha nemlattak valahol igaz h szép vagyok, de ez engem nem vidit fel.. :'(

Mit tegyek?

13\L


2011. febr. 8. 23:20
 1/7 A kérdező kommentje:

sok gond, tudom h kicsit ne iteljetek el e miatt! :\ de annyira bosszantó, remélem valaki megtudja érteni!

köszönöm! :\

2011. febr. 8. 23:22
 2/7 anonim ***** válasza:
passz, csak emós ne legyél.
2011. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)
2011. febr. 8. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:
lol, mintha csak magamat látnám csak 17/F-be és emos is vagyok amióta meghalt a barátnőm autóbalesetbe semmi nemérdekel énis írogatok verseket ha úgy feltör a bánat meg a hiányérzet.. iskoláról neis beszéljünk semmi jövőképem, mindenki más már tudja mi akar lenni, én meg :'(..
2011. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem változtass vmiben. Nem rég én is ilyen voltam, hajamat mindig ugyanúgy összefogva hordtam, nem csináltam semmit. Egyszer csak ráébredtem, h nekem ez nem kell, elkezdtem több emberrel ismerkedni. A pasi ne érdekeljen, ez tipikus ebben a korban én áltlános iskola 4. osztályától 8.-ig bele voltam zúgva osztálytársamba, de hihetetlen módon. Persze neki is más tetszett, rosszul esett stb, végül össze jöttünk, de nem is ez a lényeg, csak hogyha hagyod magára a dolgokat, sosem fog megváltozni semmi. Állj a sarkadra. Találj magadnak vmi életcélt, akár egy tantárgyat, amit tanulhatsz, a hobbid lehet és akár majd ez irányban is tanulhatsz tovább később. 18/L
2011. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy darabig én is igy voltam ezzel de elkezdtem sportolni több mindent kiprobáltam és milettem európai judo bajnok és le igazolt focista(nem nagy csapat csak a falu csapata).vagy ha ez nem jön be akkor tényleg kerres egy tantárgyat amit nagyon szeretsz és foglalkozz vele.jó mondjuk az én tapasztalataimmal nem nagyon tudok jobb tanácsot adni de hajrá.14/f(7-évig judoztam de ez gondolom nem érdekel senkit):)
2011. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a valászokat :\ :D
2011. febr. 9. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!